Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Röviden. Megismerkedtem egy nővel. Ő volt aki elsőnek adta jelét hogy többet érez. Ezt követően egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Elég rendesen bele is szerettem, most viszont azt mondta hogy ez neki nem megy így mert zavarja a köztünk lévő korkülönbség, ezen nem tud túllépni. Én 22 ő 32. Viszont azt mondta nagyon kedvel és fontos vagyok neki, hiányzom. Jelenleg tovább beszélünk de nem tudom ennek mi lehet a jövője. Hadjam ennyiben vagy adjak neki időt?

Az a baj hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.

Nem adta jelét hogy ennyi volt de azt se hogy folytatná.

Ti mit tennétek?



2018. nov. 21. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben lányként. Ha ennyire nem akarja, szerintem felejtős. 10 év egyáltalán nem nagy korkülönbség.


Meddig jutottatok?

2018. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te beleszerettél, ő meg csak kedvel. Ez a gond.
2018. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ja tényleg, lehet, hogy a korkülönbségre fogja, mert nem akar megbántani

De ha ő nem akar járni veled; akkor nem tudom, mennyire van mit tenni. Bár talán még némi esélyed van nála.

2018. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*Amúgy lehet hogy tényleg jó ötletnek tartaná, csak tényleg zavarja a korkülönbség, és ez nem kifogás az ő részéről bár nemtom. De ha szerelmes lenne beléd, énszerintem járna veled; nem pedig megpróbálná eltitkolni még saját maga elől is , ha esetleg érez valamit, vmi komolyabbat irányodba.
2018. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kifogás. Volt 11 évvel idősebb barátnőm, 25 voltam, ő 36.
2018. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
53%

"Ő volt aki elsőnek adta jelét hogy többet érez..."

Innentől kezdve felejtsd el a csajt. Kamuzik. Amint megnyílsz, azonnal friendzone-ol. Ez a nőnemű nem akar tőled semmit.

2018. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Tartanám a kapcsolatot.
2018. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még az elején mondta hogy a válása óta minden ilyen nemű dologtól elzárkózott, elhajtott mindenkit. Mondta hogy én vagyok az első akit nem és ennek biztosan okkal van.
2018. nov. 22. 05:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd tiszteletben a döntését.
2018. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most fordíts neki hátat,amíg nem kèső!Nem játèkszer vagy,hanem èrző ember.Ha veled akarna lenni,nem jönne a korkülönbsèg rizsával.Nem kifogásai lennènek,hanem büszkèn vállalná ezt a kapcsolatot.Engem is ilyen f..sz szöveggel ráztak le...Menekülj!
2018. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!