Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyenkor? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Egy leányzóval 1 éve lebeszéltem virágnyelven, hogy szexelünk. Feledésbe merült a dolog, viszont újra megkerestem, különböző okok miatt most, vagy soha a szituáció. Vevő volt a beszélgetésre. Szeretném picit megkerülni a randizgatós/beszélgetős részt. Követelmény ilyenkor normális keretek között meghívni előtte egy kávéra, vagy megbeszélhetem vele, hogy egy szórakozóhelyen tali, ahol oldottabb a hangulat, vagy térjek rá egyenesen, hogy engem csak az érdekel és próbáljam úgy intézni, hogy egyenesen lakáson találkozunk?
2018. nov. 21. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Édesjóistenem, ne tégy úgy, mint ha mi ismernénk az illetőt, nem te!

Ha valaki vevő is az ilyesmire, akkor is neked kell megteremteni a körülményeket olyanra, hogy ez megtörténhessen. Értsd: menj érte autóval, legyen ízléses, tiszta szoba, fürdőszoba, törölköző, óvszer, pezsgő, hangulatvilágítás, zene, miegyéb.

2018. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mondjad el feketén-fehéren. Joga van tudnia, hogy mekkora egy gennyes féreg vagy.
2018. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nem érzed át ennyire, hogy mi kell a csajnak, mi nem. Mit ért felre, mit nem. Amig ezekkel nem vagy tisztaban addig felesleges szexet kezdemenyezni vele.
2018. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a 20as éveim végén járok, tapasztalatlan vagyok és eddig nagy többségben csak kur vákkal voltam. a csajt 3x láttam, fél percet beszélgettünk élőben, és a facebook üzeneteinket 2 perc alatt fel lehetne olvasni, nincs közös ismerős. tudom, hogy furcsa.


szóval? valami építő jellegű valakitől, aki nem irigy és nem lenéző?

2018. nov. 21. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

a noket eloszor "agyban" kell megdgni

vagyis eloszor vmi ital, kaja

mivel nem qrva, nem fog ugy menni mint a fizetosokkel, akik rendelesre nedvesednek


kicsit udvarolj neki

2018. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"valami építő jellegű valakitől, aki nem irigy és nem lenéző?"


Epito mi? Szarbol nem lehet varat epiteni. De te meg csak nem is akarsz varat, csak szarban tapicskolast.

Jarj tovabb prostikhoz, vagy vegyel egy kecsket, az valo neked.

Irigy ki lenne rad, te szerencsetlen? Neked teljesen felesleges volt emberi testben szuletni, hisz ugy elsz, mint egy amoba.

2018. nov. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!