Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utal hogy megfogta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal hogy megfogta a combomat a fiú?

Figyelt kérdés
Mármint gondolom bejövök neki, de egymás mellett ülünk és kis beszélgetés után csak rátette a kezét de kis ido mulva levette. Most mit kéne tegyek? Nagyon szimpatikus a srác de nemtudom visszafogjak megfogjam én is? 18L
2018. dec. 4. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Tetszel is neki, meg a combod is formás. Ha ő is neked, akkor fogd meg a kezét.

32/f

2018. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
57%
Ide most be kéne illesztenem egy "amikor a pasinak 100%-ig bejössz, ő is neked, és megfogja a combod, te meg kiírsz róla GYK-ra kérdést" meme-t. Valami ilyesmire gondoltam: [link]
2018. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Fogd meg a kezét, rakd a kezét jobban a combodra akár közzelebb is az ágyékodhoz. Ha nem smárol le azonnal akkorhagyd! 😀😀😀
2018. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na vajon? Várta, hogy reagálsz-e rá valamit.
2018. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jólvan de kicsit félenk vagyok ilyen téren és nemtudom most ott jirtelen óran mit kellett volna csinálnom de akkor fogjam meg én is őt?
2018. dec. 4. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szexet
2018. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Mi történt, hogy így elárasztották a felnőtt párkapcsolatok kategóriát az ilyen bugyuta tinik?! Már ne haragudj, de ez tini kategória...
2018. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gombold ki a sliccét és verd ki neki ott az orán!
2018. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felmérte milyen izmos a lábad, hogy ha nem viselkedne jól mennyire rúgod tökön.
2018. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!