Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki teljesen átlagosan néz ki, mégsem kell senkinek?

Figyelt kérdés

hogyan lehet elterelni a figyelmemet erről a kellemetlenségről?

hobbim: sportolok, de azt nem csinálhatom ugye egész nap, és amikor nem épp azt csinálom, akkor mindig ilyeneken dolgokon jár az eszem és ezért vagyok rosszkedvű.


válasszak még egy hobbit, vagy amikor nincs semmi dolgom próbáljak meg aludni? bár sajnos egy fél napot nem tudok végigaludni, úgy hogy este is aludtam


aki hasonló cipőben jár, mit talált ki, mivel űzte el a gondolatait?


22F


2010. jún. 27. 11:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Este menjél el valahova, tökmind1 hova, igyál be, és menj oda a nőkhöz, mintha rögtön a tieid lennének. Aranyosan legyél nagyképű, és ennyi a lényeg. Ne lássák rajtad, hogy aggódsz, de abban a szituban nincs is miért, mert barátságosak lesznek veled. 22 évesen ne akarjál már meghalni magányodban...
2010. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
XD
2010. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
kerestem egy barátnőt
2010. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1, nekem nem arra kellett volna

2, már nagyjából elfogadtam, hogy én ilyen vagyok

3, a kérdésem arról szólt, hogy fogadjam el véglegesen ezt a dolgot

2010. jún. 27. 11:13
 5/27 anonim ***** válasza:

Körülöttem most hulik szét a világ.Teljesen kész vagyok.

Közbe van két nagyon jó barátnőm,akiket nagyon szeretek.Mindekettőnek szerelmi gondjai vannak és próbálok segíteni nekik,beszélgetni velük.Közbe egyre csak arra gondolok,hogy miért van az,hogy egy hülye (tanulmányi szinten és az életben is az),már majdnem r*banc csajjal egyszerre 2-3pasi akar járni,mert szeretik őt,de a normális,nem r*banc lányokat (mint engem) észre sem vesznek.

Nekem most kevés vigasz van.Ha társaságban vagyok nem gondolok ezekre,így próbálok sokat lenni társaságban (szüleimmel,barátokkal).Amikor egyedül vagyok,akkor pedig szomorú számokat hallgatok és gondolkozok,hogy mi lehet gond,min kéne változtatni...A minap is kb. egy félóra sírás után elaludtam.Az úgy jó volt.

Nagyon nehéz most,mert tényleg olyan dolgok történnek/történtek körülöttem,amit nagyon nehezen viselek.

15/L

2010. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Az eslő válaszoló válaszában benne volt a válazs. Ne fogadd el a dolgot. Hülye vagy ha fiatal korod ellenére depizel ilyen marhaságokon, ahelyett h belehúznél az életbe.:)
2010. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen,én...
2010. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%

11:13


Úgy beszélsz, mint akit épp most kasztráltak..hogyan fogadjam el véglesen a dolgot? Tyütyütyütyü....mi a f.aszt sírsz? Tököd van, vagy puncid? Ha úgy érzed nem kell nő, akkor legyél b.uzi, vagy kussolj el. Ha nő kell, akkor menj, és szerezzél. Rajtad múlik. De ne itt sírjál, mert ameddig itt ülsz, megy az idő, nőd pedig nem lesz. És senki nem kíváncsi a szaros problémádra, mert ez a saját dolgod, neked kell megoldani, mint sok más dolgot az életben. Ezt 22 évesen egy 19 éves mondja el neked? Szánalmas vagy, de nem vészes eset, ha meghallgatod a másik jótanácsait..

2010. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

aki hasonló cipőben jár, mit talált ki, mivel űzte el a gondolatait?


erre írtam azt , hogy kerestem egy barátnőt, sugallva ezzel azt neked hogy ezt kellene neked is tenned, nem feladni és sajnálkozni hogy nem lesz senkid sohasem , mert ha azt bemeséled magadnak a végén azon kapod magad hogy tényleg sosem lesz senkid sem , és már nem is akarsz.

2010. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

ha jól tudom egy párkapcsolathoz két fél kell!!

és nem vagyok az a " 'barátnőjét' pincében tartó magyarországi rém" típus...

így meg elég reménytelen a helyzet.


amúgy nem sírtam vagy nyavalyogtam csak tanácsot kértem, hogy ilyenkor mivel lehet elűzni a gondolataimat.

2010. jún. 27. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!