Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek miért lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek miért lehet?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves nő vagyok és még szűz. Nem tudom, hogy miért nem sikerült még összejönnöm senkivel, pedig már jópár emberrel csókolóztam, bulikban is mindig megtalálnak, de senkivel nem jött még össze, szerintetek ez miért van?


ui: itt nem szeretnék ismerkedni és ha valaki kíváncsi dunántúli vagyok, ezen belül nem határolom be.

köszi a válaszokat



2018. dec. 10. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
És kerültél lelkileg közel is valakihez? Mert a következő lépés ez lenne...
2018. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nehogy már drámaként kezeld ezt... előbb utóbb majd jönni fog az az érzelmi többlet is, ami elvezet a komoly szexhez. Ebben semmi rendkívüli nincs. Türelem...
2018. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem kezelem drámaként, nem sietek sehova, csak kezdem magamban keresni a hibát sajnos
2018. dec. 10. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs, én azért vagyok ugyanez fiúban mert nem jártam bulikba meg egyáltalán is válogatós vagyok a belsőt illetően..

Hajlamos vagyok ezért alábecsülni magam de aztán rájövök, hogy nem fogyatékosság ez, csak így jött ki az életem..

Neten nekem sem megy az ismerkedés..

2018. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szóval ne keresd a hibát..én sem hiszem hogy selejt lennék..ahhoz túl sok barátom, sikerem van..csak vmi késik
2018. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyen keresgélsz. Az, hogy bulikban smároltál már, meg ott megtalálnak a srácok semmit nem jelent. Az ilyen közeledések nagytöbbsége nem komoly szándékkal közelít, ráadásul többnyire ittasan. Én ha bulin is ismerkedtem össze valakivel az is csak odáig jutott az adott bulin, hogy beszélgettünk, ha utána elhívott randizni is akkor tudtam, hogy valószínűleg jobban érdeklem egy űrítésnél, ha nem akkor hagytam a fenébe.
2018. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! és akkor szerinted merre kellene "keresgélnem"? :D
2018. dec. 10. 16:08
 8/10 A kérdező kommentje:
már ahol rendesen lehet is beszélgetni az emberekkel.
2018. dec. 10. 16:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Hobbi kapcsán szerintem jól lehet ismerkedni, vagy úgy hogy nem random bulikba mész, hanem mondjuk kisebb házibuliba ahol mindenki ismerőse valakinek.
2018. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éves kor körül sokan nem találnak a koruknak megfelelő korosztályban potenciális partnert. Egyszerűen túl gyerekesnek tartják a többieket. Ezen ne keseregj, hamar elmúlik ez a korszak is.
2018. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!