Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavarna, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna, hogy 28 éves koromban még nem szeretnék jogsit?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy már majdnem mindenki 20 év alatt rakja le a jogsit. Én nem érzem szükségét rá. Ráadásul még Pesten kívül élek nem olyan messze tőle, de mégis megoldom egy kis vonatozással vagy buszozással, hogy bemenjek a városba. Azzal nekem semmi gond nincs, ha a egy nőnek van, már 2018-ban ciki azzal jönni, hogy a férfi feladata a vezetés. A nemi szerepeket is nevetségesnek tartom. Jelenleg pénzem sincs rá, mert számomra fontosabb dolgokra költöttem eddig.

Nem szeretném, ha emiatt b@$zogatna valaki, mert az autó nem létszükséglet. Ha egyszer kedvem lesz és szükségét érzem leteszem. De ezzel sietni, mert a társadalmi képbe bele van égetve az, hogy illik huszonévesen lerakni a jogsit, hasonlóan nevetséges, mint a nemi szerepek. Rakja le az akit vonz a vezetés és szükségét érzi rá.


2018. dec. 10. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem inkább fura lenne, vezetni rohadt jó :D De nem zavarna, nem lesz attól senki jobb ember ha jogsija van.
2018. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Volt már vagy ezredszer. Pl. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Fejezzétek már be a b..romságaitok gyártását! Amennyi erőt az ilyen kérdések kigondolásába belefektettek, a saját fejlődésetekbe is fordíthatnátok!

2018. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

Soha senki miatt ne tedd le, sőt, semmi olyat ne csinálj, mert illik v más erőlteti.

Az tény, hogy nálam kizáró ok lenne, és nem azért mert az én pitsámat jobbra balra kell vinni. Szeretem a járműveket, már jogsi előtt is több száz km volt a vezetési tapasztalatomban. Imádok szerelgetni, még buszt is vezettem már, mert volt rá lehetőségem :D

Mi a férjemmel gyakran kimegyünk hajnal 2-kor, mikor üresek az utak, és kicsit gyorsulgatunk ketten.

Tehát ez nálam olyan, mint h én elvárom h közös érdeklődési körünk legyen.

2018. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2018. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Az nem zavar, hogy nincs jogsid, de az, hogy ilyesmire ennyire görcsösen rá tudsz feszülni, annyira taszít, hogy havernak se kellenél.
2018. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, bár én szeretek vezetni, az a típus vagyok (és a családom is) akik még a sarki boltba is autóval mennek. :D Lehet nem értenéd ezt meg ;)

A kérdés inkább az, zavarna egy olyan pasit ez, aki meg nem szeret vezetni?

2018. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem a jogsi miatt feszülök rá erre. Hanem nem szabadna elvárni ezt a másiktól, mert az nem szeretet. Ha átmész az elvárási listámon, akkor foglak szeretni. Ez hol szeretet?
2018. dec. 10. 14:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose mondtam, hogy a jogsi miatt feszülsz rá. Azért feszülsz rá, mert komoly pszichés problémáid vannak.
2018. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Hányszor fogod ezt még megkérdezni, meg kiemelgetni? Nem a jogsi hiánya a gond, hanem hogy semennyire nem vagy ambiciózus még egy ilyen apróságban sem, mint egy nyamvadt kis jogsi.
2018. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha átmész az elvárási listámon, akkor foglak szeretni. Ez hol szeretet?"


Mindenkinek vannak elvarasai. Neked is.

Szeretni sok mindenkit lehet, de odaig el kell jutni, es ha sok mindenben nem felel meg az elvarasaimnak, akkor eleve nem jutunk el odaig.

2018. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!