Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a barátom, olyan fura mostanában?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam aki tulajdonképpen már a lakótársam is, és a barátaim közé tudom őt sorolni. Jó viszonyt ápolunk, régóta ismerjük egymást. Lassan egy éve,hogy már csak ketten vagyunk az albérletben. És azóta sokkal többet keresi a társaságomat. Mármint pl l: simán megteszi,hogy minden este benéz hozzám - bekopog a szobámba. Kihív tv-t nézni, csinál valami vacsorát és abból megkínál, beszélgetünk. Eddig nem lenne önmagában ez furcsa, mert megszoktam, régóta ez "rutin", de nem volt mindennapi. Valamint a jó dolgok mellett megkell jegyeznem (ez lenne a lényeg) hogy sokat veszekedik velem. Néha úgy érzem,hogy beleköti mindenbe az orrát és akkor is osztogattja a tanácsait amikor abból én nem kérek. Legutóbb amikor beteg voltam, nem mentem el az orvoshoz, mert muszáj volt dolgoznom menni. Csak lázam volt, más panaszom nem volt. De ő annyira erősködött,hogy menjek el dokihoz, meg felelőtlen vagyok, ne hősködjek,hogy végülis a munkahelyen is még ebédszünetben erről beszélt és a munkatársak is rólam diskuráltak,hogy uh ne már...menjek táppénzre,megfertőzök mást. Holott semmi más bajom nem volt. Mind ez a barátom hülyesége miatt lett. Kellemetlen helyzetbe hozott. Szóval sok ilyen fura "szokása" lett és mind ehhez hasonló. Közben amit tudni kell róla,hogy nőfaló. Nagyon kusza minden körülötte. Minden héten más nő van a lakáson. Nem gond, megoldják diszkréten. De néha látom amikor távozik a delikvens. És mindig valaki más. Amióta ismerem...nem volt még kapcsolata. Csak kalandjai. Ő ilyen. Azt mondta nincsen szerelem, meg hasonlók. Mondjuk ez szimplán a rossz tapasztalatai miatt lehet, mert mielőtt ismertem volna még. Volt neki párkapcsolata kettő is. Az egyik exéről mesélt is már. Nagyon szerette őt (persze ugye szerinte nincs olyan,hogy szerelem bla bla) na mindegy. Tehát fura srác. Sose kezdenék vele ki. Viszont...nekem nagyon tetszik, úgy értem mindennek ellenére kedvelem, látom,hogy van egy nagyon érzékeny oldala és látom az értékeit. A barátomként tekintek rá. Tegnap azonban rám akaszkodott. Amikor vacsoráztunk, megfogta az államat egyszer,hogy nézzek a szemébe. Később meg csak úgy megölelt. Homlokon puszilt. Nagyon kínos volt. Sose csinált még ilyet. Ölelkezni sem szoktunk. Nem is értem hogy tegnap ezt miért csinálta..Szerintem őt nem érdeklem mint nőt. Vagy igen? Miért közeledett felém? Nagyon más kezd lenni a viselkedése. Már összezavar. Lehet,hogy akarna tőlem valamit..szexet? Én nem akarok a sokadik lenni a sorban. Főleg nem úgy,hogy szeretem őt. Még ha nem is szerelemből. Ráadásul vonzónak tartom.


6 éve ismerjük egymást.


N/25 F/29


2018. dec. 10. 14:39
 1/2 A kérdező kommentje:
A kategória lehet rossz, bocsi.
2018. dec. 10. 14:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos teged is meg akar dugni, de vigyazz, mit kapsz el tole ilyen forgalom mellett.
2018. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!