Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti hogyan koptattok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan koptattok le valakit, aki nem jön be nektek? Nyíltan megmondjátok ezt az illetőnek, vagy valami fedőszöveget találtok ki?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez sok mindentol fugg. Ha normalis ferfi akkor siman megmondom neki, hogy nem egymast keressuk, de ha latok rajta, hogy valami nem oke akkor inkabb kitalalok valamit, minthogy en legyek a vilag ku...rvaja csak mert nem kell nekem.
2018. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Én az egyenes beszéd híve vagyok. Ha nem akar utána lekopni, akkor ignorálom és tiltom ahol tudom.
2018. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretem ezt a lekoptatás kifejezést. Az ember nem kosz, ami kopik. Elutasítani, ha látom rajta, hogy értelmes ember, aki felfogja, hogy nem egymáshoz illünk, akkor megmondom őszintén a szemébe elnézést kérve. Ha pedig már az elején látom, hogy olyan illetővel van dolgom, aki ettől dühkitörést produkál vagy nem fogja elviselni a dolgot, annak pedig általában írásban mondom meg, nem kell a jelent rendezés.
2018. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, hogyan viselkedik a másik.
2018. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Tömören és röviden közlöm hogy nem szeretnek , ismerkedni barátkozni stb . Amugy sem szeretek ismerkedni , nem akarok kapcsolatot . Nem bonyolítom túl a magarazjodast mert nem szeretek idegen férfiaknak vagy bárkinek is magyarázkodni

24N

2018. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Az az egyszerűbbik eset ha megmondja,hogy többet szeretne tőlem.

Akkor egyértelm,hogy ügyelvbe arra,hogy ne bántsam/sértsem meg, elutasítom.


Viszont velem már történt olyan,hogy évekig! nem mondta a pasi,hogy szeretne tőlem bármit is, csak jött, különböző ürüggyel, kereste az alkalmat,hogy találkozzunk. A legjobb az volt,hogy párkapcsolatom volt, de mivel sosem "futottak össze", ezért nem tudott róla. mivel kistelepülésen élünk részemről egyértelmű volt,hogy tudja, és barátként közelít hozzám.

Aztán amikor kb. 2 év után kiderült,hogy dehogyis, Ő többet akar, meglepődve mondtam,hogy kapcsolatom van, azt hittem tudja.

Nem, nem tudta. Innentől kezdve világossá tettem,hogy én nem szeretnék Tőle semmit. Jó, megértette. Egy darabig. Aztán úgy döntött,hogy megpróbálja, hátha sikerül elcsábítania, majd többet tesz értem, majd jobban kedveskedik...Na, és itt szakadt el a cérna és drasztikusan elküldtem melegebb éghajlatra.


A véleményem egyértelműen az,hogy mindig tiszta vizet kell önteni a pohárba. Mindkét fél részéről. És persze úgy,hogy ne bántsuk meg a másikat ha elkerülhető.

2018. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyenesen közlöm vele, minek néznem hülyének? Meg magamat is? Így tiszta és helyes!
2018. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!