Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez rossz jel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rossz jel vagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

Ha nem ír a párotok úgy, hogy aznap találkoztatok, meg együtt voltatok fél napot, sőt, még előző nap is, akkor az rossz jel ha aznap már utána nem ír?

Vagy mivel szinte mindent megbeszéltetek aznap (következő találkozás, mit csináltok aznap, meg bármi), ezért nem rosszat jelent?


2018. dec. 15. 19:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy amúgy keresitek egymást szóval nem mondhatni, hogy leszar.

Érdekel ki mit gondol.

2018. dec. 15. 19:41
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Lehet dolga van, vagy szusszan egyet. Ha nem vesztetek össze és a találkozón minden rendben volt én nem aggódné.
2018. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Miért kéne egyfolytában rendelkezésre állni van saját életünk,dolgunk.. Ez a 2 -20 percig nem ir biztos megcsal tipustol én vakarozom..
2018. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Engem a párom találkozó után vagy nem keres, vagy van, hogy keres de nem mindig. Például azt szereti tudni, hogy ha aznap éppen utazok el tőle vagy ilyesmi, hogy minden rendben volt-e az úton de ma például nem keresett meg van, hogy én őt.Én meg amúgy úgy vagyok vele, hogy 1-2 sort írok neki, vagy válaszolok ha ír, de úgymond elvagyok magamban. Ez így normális?


Köszönöm első válaszolónak.

Mások is hasonlóan látják?

2018. dec. 15. 19:49
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezt, hogy érdeklődik rendben volt-e az utam, ezt nem a mai napra értem mert ma haza is kísért.


Amúgy az is érdekel, hogy ezt rossznak gondoljátok-e, ha nem ír így aznap este mikor találkoztunk meg az is érdekel, hogy szerintetek az mennyire "normális" hogy nem hiányzik kimondottan? Gondolok rá néha de megvagyok nélküle. Meg akár arról is írhattok, hogy ti hogy szoktátok ezt.


Amúgy ma még együtt is ebédeltünk, szóval tényleg legalább fél napot együtt voltunk meg amúgy tegnap is.

2018. dec. 15. 19:52
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Van, aki fel orankent ir a parjanak, es ha egy ilyen ember elhallgat fel napra, az altalaban jelent valamit (de meg ez se mindig). De a legtobb esetben nem szokas allandoan a telefonon logni egy kapcsolatban, a ferfiak kulonosen nem szeretik ezt. Valoszinubb, hogy csak megnezett egy filmet, es elaludt utana.. Vagy csak olvasni volt kedve, esetleg dolga akadt. Kar az ordogot festeni a falra, az ilyen dolgok nagyon kapcsolatromboloak tudnak lenni. Ha nagyon aggodsz, irj neki te egy jo ejt uzit, arra biztos valaszol.
2018. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell ennyire tulporogni ezt.
2018. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amúgy kifejezetten nem szokott fél óránként írni. Írtam egy sort, arra reagált, néz valami sorozatot, el is küldte melyiket. Bár nem azért írtam neki, mert számon kérni akartam, csak úgy "miért ne" alapon.


Amúgy én sem vagyok az a fél óránként írogatós fajta.

2018. dec. 15. 20:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat! Jó, hogy ilyen normális válaszokat kaptam.
2018. dec. 15. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi jelentosege nincs, ha szemelyesen redben van minden. Ez a mai kor nyugje, hogy egyfolyaban irni "kell". Hany evesek vagytok?
2018. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!