Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak akkor hiányzik egy nő mikor rossz napom/hetem van?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy egy hullámvölgyben nem fogok ismerkedni, mikor meg elmúlik szintén nem érdekel a téma.

Hogy működik ez? Nem fura? Tökre bejönnék egy rakat lánynak, meg jópár közülük nekem is, de egyszerűen vagy túl rossznak vagy túl jónak tartom a hangulatomat ehhez a témához.

Nem drog miatt van, józan, alkotó ember vagyok. Csak ez ugye kezd zavarni mert mikor nagynéha rámjön egy rossz passz akkor sehol semmi támasz vagy társaság és szinte megáll a szívem a fájdalomtól..

Ötletek? "Pszi.." tartalmú kommentet nem olvasok :)


2018. dec. 15. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Tehát normális tanács nem érdekel, csak fotelfilozófia?


Akkor álljon meg a szíved.

2018. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
|1 köszi így látatlanban is :)
2018. dec. 15. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert ha stabil a hangulatod akkor jól elvagy, produktívan, de ha ez borul akkor többlet figyelem kell(energia), amivel vissza tudod billenteni magad az egyensúlyi állapotba.


Ezzel az a probléma, hogy amíg egyedül nem vagy képes egyensúlyba kerülni, addig csak energiaparazitizmust tudsz alkalmazni, ami nem korrekt.

2018. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tökre átérzem a helyzetedet, már egy hete csinálgatom a kocsim, tökre elvagyok boldogság happy, nem is gondolkodom, hogy kéne nő, 21 éves vagyok és még csak smárolni sem smároltam senkivel, kapcsolatom sem volt. aztán tegnap kiderült, hogy hengerfejes az autó és mindjárt minden bajom lett és elgondolkoztam, hogy kéne valami nő, hogy elmúlasszam a rosszkedvet, de ha minden happy lesz utána megint csak nem kéne :( nagyon rossz ez így, átérzem!
2018. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ja, nem élősködhetek de ki tudja, lehet ha lenne valakim akinek meg akkor van pont jó napja akkor csak nem hagynám kárbaveszni a leszakadó energiacsomagokat...csak lényeg, hogy ne legyünk egy hullámhosszon, mi? XD


A kocsi is jó példa de nekem nem függ össze semmivel a rossz passz..kb csak jön és megy..ha tehetem olyankor kicsit többet pihenek, ki kell kapcsolnom és egy új nekifutásra megoldom

2018. dec. 15. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg jó lenne átgondolni, hogy mit is akarsz igazából. Bocsi, de elég hülye kifogás, hogy kb "nincs kedved" a csajozáshoz. Ez tudod olyan, mint az élet bármely területe: ha nem teszel bele munkát/energiát, akkor nem is lesz semmi. Persze így is lehet, de akkor ne keseregj azon, hogy magányos vagy.
2018. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egy szavam sem lehet és nincs is igazából..csak azt kérdezem, hogy mivel szívassam meg magam, hogy akkor érdekeljen a téma amikor pozitív vagyok?
2018. dec. 15. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így kódolni... Amíg nem érzed azt, hogy tök jó lenne megosztani valakivel az életet, jó lenne kedveskedni valakinek, jó lenne ha valaki örömet okozna neked, ha lenne kinek venni karácsonyi ajándékot stb stb.
2018. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!