Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdem én, minden nőt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdem én, minden nőt meg lehet dumálni?

Figyelt kérdés

Mielőtt félre értené bárki is, teljesen átlagos fiatal férfi vagyok. Nem gondolom magam a leghelyesebb srácnak, sportos vékony alkatom van, de a nők 90%-a vevő rám, vagyis ahogy kommunikálok.


Állandóan flörtölve, csipkelődve, “beszólogatva” társalgok és ezáltal egy alapot építek egy adott hölggyel, ahonnan bármi kialalkulhat ami csak rajtunk múlik.


Tényleg csak ennyi számít?


2018. dec. 17. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Kamu. Provokatív kamu.
2018. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mit értesz megdumálás alatt? Kapcsolatot, vagy alkalmi dugást?
2018. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Nettó baromság, csöndes, de magas, helyes, izmos, pénzes, okos srác vagyok és döglenem utánam a csajok.
2018. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyabbat nem, komolytalant vagy kiéhezettet lehet, de az annyit is ér.
2018. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanuljàtok meg, ha egy nő önbizalomhànyos akkor igen, egy kis flört és meg is van. De ha egy msgabiztos nő, s netàn még boldog is, akkor ahhoz bizony fel kell kötni a gatyàt rendesen,s ha friss hàzas pl,akkor kizàrt. Szoval nem nem lehet mi den nőt megdumàlni. De 10 év mulva vagy 2 évvel ezelőtt lehet hogy megtudtad volna /megtudnàd.

31/N

2018. dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minden nőt meg lehet dumálni.
2018. dec. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit. Van ilyen ismerősöm aki ugyanezt csinálja és hát minden héten másik nőt visz ágyba. Viszont volt aki felismerte hogy csak simán egy fa-szfej és elutasította. Szóval nem mindenkinél jön be ez a taktika.
2018. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!