Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan srácról, aki hónapokig hülyít egy csajt, hogy lefektesse, közben pedig nem is tetszik neki a csaj?

Figyelt kérdés
Nem undorító dolog ezt tenni valakivel? Hónapokig hülyíteni, miközben még csak külsőre sem tetszik neki? És utána mindent lerendez egy sajnálommal. Ezek után érdemes lesz*rni nagy ívben az ilyet? Nem tudom mit érdemelnek ezek...
2010. jún. 28. 01:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ezt most nem értem. Miért akart lefeküdni vele, ha egyszer nem tetszik neki?
2010. jún. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Eléggé béna gyerek.Egy férfi 2-3 hét alatt lerendezi a dolgot,nem hónapokig vesztegeti az idejét.
2010. jún. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. Mert csaj és ha nem kifejezetten rusnya akkor be kell cserkészni!

Am énis ilyen vok de nekem tetszik a csaj, bár így nehéz elküldeni(lehet ezért csinálja rusnya csajjal)

2010. jún. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
nyilván fogadásból tette, remélem nyert pár karton sört
2010. jún. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos manapság egyre több az ien fiu...

szerintem undorito dolog hogy ha ösze jössz valakivel mindig ottvan benned az elején hogy mivan ha csak arra kelek neki?

2010. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Épp ezaz... már a rendesebb srácokban sem mer bízni az ember... egyébként nem fogadásról van szó.
2010. jún. 28. 14:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen szánalmas dolog! Biztos unatkoztak és a kicsi agyukkal nem tudtak mást kitalálni..akik ilyeneket művelnek!
2010. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ilyen sajnos tényleg kezd általánossá válni... =(

Csak azt nem értem miért... biztos jó bulinak tartják, közben meg szánalmas... :/

2010. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor mondanák meg 1. randi után, hogy "bocs, nem tetszel" és kész. :S
2010. jún. 29. 22:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Ti mind hülyék vagytok.

Egy srácnak egy csaj legeslegelsõsorban a dugás miatt kell. Aztán ha jó csaj megtartja, ha nem nem. Ennyi

2010. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!