Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kertesnek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kertesnek az emberek tinderen?

Figyelt kérdés
Én tudom pl mit keresek,amit találni nem lehet.De fent van egy ismerősöm is ma reggel őt dobta be rögtön de nekem ez fura mert a csajnak elméletileg van párja.Anno mikor fel vettem facebookon ismerkedni akartam vele de akkor még volt párja szóval nem lett semmi,most meg tinderen bedobja a rendszer,fura ez nekem.

2018. dec. 25. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem törölte magát...


Amúgy van aki csak gyors szexet, van aki barátnőt.

2018. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változó. Szex, unaloműző, kapcsolat.
2018. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mire a legalkalmadabb ,pofára esés,rosdz tapasztalat,szex,és a végén párkapcsolat,szerintem
2018. dec. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!