Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha totálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha totálisan összetörte a szívemet egy lány? Másik fiúnak adott karácsonyra ajándékot, meg puszit is.

Figyelt kérdés

Én teljesen bele voltam zúgva mostanában, és úgy éreztem, hogy sínen vagyok. Csomószor odaült ebédnél, és beszélgetett velem, egy bulin ölelgetett is, és fura dolgokat mondott nekem, sőt amikor a "Wish You Were Mine" c. szám ment adott egy szájrapuszit is.

Aztán most más fiúnak adott ajándékot, meg még ölelgette. Olyan ideges lettem, alig bírtam elrejteni. Bementem az öltözőszekrényemhez, kivettem az ajándékot amit neki vettem, és úgy megszorítottam mérgemben, hogy összeroppant az egész.

Aztán olyat belebokszoltam a szekrényajtómba, hogy behorpadt.

Elsírtam magam karikor, család kérdezte, hogy mi a baj. Elmeséltem nekik, és kinevettek, meg annyi volt a reakciójuk, hogy "jaj de cuki" meg hogy majd lesz másik lány.

Majdnem felborítottam a fát is.

Sajnos tökéletes lány, én ilyet még nem láttam soha, és nem is fogok többet, mert nagy őzike tekintete van, fehér bőre meg barna haja, cuki arca. Sajnos mindig is sejtettem, hogy ez egy bestiát takar.



2018. dec. 26. 02:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csodálom, hogy nevettek.
2018. dec. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. dec. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges és gyerekes a reakciód.

Az is az volt, ahogy az egészet eddig intézted. Az első jel után el kellett volna kapnod, és komolyra fordítani a történetet. Jó hogy átmegy másik sráchoz, ha neked hiába adja a szájrapuszikat meg jeleket, te tutyi-mutyiskodsz. Gondolta, valaki másnak talán van töke. Úgy tűnik te csak a szekrényekkel vagy nagyfiú. Most is pont azt javaslom, amit eleinte kellett volna tenned: a sarkadra állni, és kommunikálni a csajjal.

2018. dec. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a "jeleket" kéne figyelgetni, hanem rákérdezni, hogy hányadán álltok. Valóban gyerekes vagy, ráadásul hisztis, ha egy ilyen dolgot nem tudsz a helyén kezelni. Nem csoda ha kinevettek.
2018. dec. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Kapd el éjszaka és vadul smárold le aztán mond azt kedvesem ez lett volna a karácsonyi ajándékok és egy vad kemény szex az ágyban...


Uhhh és közben markold meg kéményen a fenekét.


Aztán hagyd ott a pibe

2018. dec. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nevetséges és gyerekes vagy. Emellé már most egy agresszív állat.
2018. dec. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Akkor ennyire megbízható.
2018. dec. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ezt a tini párkapcsolatokhoz inkább! :)


Egyetértek, nőknél akkor kell lépni az a biztos, amikor ott a helyzet! Nem biztos, hogy lesz legközelebb. Én már megtanultam egy hasonló hibából. Tanuld meg te is! Ennyit tehetsz! :)

2018. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Édesem... tényleg cuki vagy. 10 ev mulva rohogni fogsz ezen. Persze annyi idosen mint te en is allatira tudtam ilyenek miatt szenvedni. Volt hogy bemasztam az agyam ala ey azt kivantam bogve roppanjon ram... stb. Ma mar nevetek ezeken az erzelmi kitoreseimen. Fiatalsaf bolondsag ;)
2018. dec. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"... roppanjon rám." Besírok... :'D
2018. dec. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!