Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idealizálnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idealizálnak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy beszélgetek valakivel anotalkon, vagy más anonim fórumon (akár itt) és idealizálnak.

Attól, mert normálisan tudok beszélgetni még én is lehetek egy perverz állat :D

Igaz az erotikus témákról is kulturáltan eltudunk beszélgetni.


Néha anonim módon szeretnék beszélgetni kicsit, de egyes nők/lányok részéről inkább már kicsit nyomulósabb a dolog. Azt se tudják hogyan nézek ki, kutyám vagy macskám van, egyedülálló vagyok e, de szerintük pont én vagyok az ideális.

Vagy csak kiéhezett lányok ezek?


Személyesen jobban megmutatkoznak a negatív tulajdonságaim, de sok lányt ott sem zavar. Sok hibám van, olyan vagyok amilyen, de miért hunynak szemet?



2018. dec. 28. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Amiért a férfiak is.

Racionális viselkedést vársz egy emocionális lénytől.

2018. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Küldj nekik egy képet egy ronda pasasról és mond hogy te vagy az. Egyből elkezdi őket bántani az összes negativumod :D
2018. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2-es:

régen direkt hátrányos képpel ismerkedtem

rólam igazából jó kép nem is nagyon készült

ismerősök is mondják, hogy a való életben 1000x jobban nézek ki, mint a képeken

szóval elég magamról küldeni egy képet, igaz átlagos arcom van, nem vagyok azért annyira csúnya :)

2018. dec. 28. 12:20
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Elég érdekes tapasztalatid vannak, tekintve hogy anonim oldalakon jórészt csávók írogatnak nőknek és kb 10 férfira 1 nő ha jut.
2018. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
A férfiak is ezt csinálják. Itt levelezek velük és képesek teljesen belémhabarodni. Teljesen idealizálnak
2018. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es:

tudom sok a kamu is, meg a perverz

párral eljutottunk addig, hogy más csatornákon beszélgetünk, vagy akár személyes találkozó is volt, sőt valakivel komolyabb


csak ez a dolog mostanság kezdett el eléggé szembe tűnni, hogy mennyire idealizálnak, mert egy kicsit normális az ember

2018. dec. 28. 12:36
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
valljuk be: olyan kevés normális pasi van, hogy persze hogy idealizálnak ha egy kicsit is az vagy.
2018. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es:

olyan kevés lenne?

vannak nálam 1000x normálisabbak is és szerintem nincsenek olyan kevesen

persze az, hogy anonim módon ki milyen az már más tészta

2018. dec. 28. 12:58
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki normálisnak tartja magát, de csak kevesen azok.

Ha valakivel írásban beszélgetsz és összeillőnek érzed magatokat, akkor azt nyilván szeretnéd, ha működne. Vannak normális pasasok, igen, de amikor a beszélgetések unalmasak, le is építem őket. Ha nincsenek közös témák,nem várom izgatottan a következő levelet/telefonhívást stb. akkor nincs értelme. Veled biztosan sok nőnek megvan ez az érzés, más pasassal meg nem tudnak olyan jól elbeszélgetni.

2018. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es:

legtöbb esetleg általános témákról van szó

igaz sokszor én kérdezek és én érdeklődöm

volt aki mondta is milyen jókat tudok kérdezni :)

de ennyiből még mindig nem értem miért idealizálnak, én nemtől és sokszor kortól függetlenül is jól eltudok beszélgetni normálisan másokkal, nekem van csak ekkora szerencsém és ez ritka lenne?


én ahhoz vagyok szokva, hogy jókat tudok beszélgetni kb bármilyen témáról

2018. dec. 28. 14:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!