Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létrejöhet jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létrejöhet jól működő kapcsolat egy keresztény-konzervatív és egy vallásilag közömbös, liberális személy között?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha értelmesen meg tudják beszélni a különbségeket a nézeteikben, akkor lehet.
2019. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Egyik vezérelve a szeretet, a másiké az elfogadás, szóval lehet. Ha mégsem, akkor az egyikőjük lehet, hogy füllent.

32/f

2019. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem valószínű, de ha tiszteletben tartják egymás hitét, akkor meg lehet próbálni.
2019. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, én libertariánus vagyok, élni és élni hagyni az elvem, egyik valláshoz sem tartozom, de ettől függetlenül tisztelem mások vallásos hitét, és majdnem minden vallásban találok amúgy olyan részleteket, amikkel egyetértek. Nekem megvan a saját véleményem a világ dolgairól, de senkire sem akarom ezeket ráerőltetni, remekül ki tudok jönni olyan emberekkel is, akik teljesen másképp gondolkodnak a világról, de természetesen csak odáig, amíg nem akarják a nézeteiket rámkényszeríteni.
2019. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a felállás, de inkább a liberálisabb félnek kellett engedékenyebbnek lennie, pl gyereknevelés kérdése.
2019. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ellenpélda. Remélem kivétel erősíti a szabályt. Vallásos lány és magam módján vallásos fiú. Templomban egyházban csalódtam +nem tartom akkora bűnnek ha két szerelmes! ember lefekszik egymással.(ha nem szerelmes akkor bocsánatos bűnnek) na meg szerettem szórakozni néha meginni pár féldecit sört. Mielőtt alkoholistázik valaki volt hogy hónapokig egy cseppet sem. Lány formás volt...de hogy még beszélni a szexről is veszekedést vont maga után.
2019. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
2 agyhalott birka egymás mellett? Hajjaj...
2019. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban vallásos az egyik fél-nagyon nehéz ügy. Mondom,miért. A felfogás miatt. Aki tényleg vallásos / tehát nem csak eljátsza a szendét/,az eleve egy vallási közösséghez tartozik-ahova mennie kell. Templomba,Istentiszteletekre,Biblia tanulmányozás,imádkozás stb. Ez egy életforma is egyben. Namármost a másik,nem vallásos félnek két lehetősége van : vagy megszokik vagy megszökik. De a megszokáshoz az is hozzátartozik,hogy kvázi átbillen liberálisból keresztény- konzervatívvá.
2019. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as nem kimondottan. Még az egyik fél templomban...űl a másik elmehet ide oda. Kb vallás helyett lehetne munka,munka+tanulás mániás is.Szexulásis téren lehet a gond. A legtöbb vallás tiltja a termék kipróbálását vásárlás előtt. Utána pedig nincs reklamáció!
2019. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!