Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hétköznapokba milyen helyeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétköznapokba milyen helyeken lehet hölgyekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy oda mersz menni szinte bármilyen helyen és helyzetben egy neked tetsző ismeretlen nőhöz (akitől lehetőleg jelzést is kapsz vissza előtte, hogy ő is érdeklődik irántad), vagy nem.
2019. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Akinek ezt meg kell kérdeznie, annak sehol. A mindennapokban ösztönösen jön az ismerkedés. Amikor erőltetve próbál valaki ismerkedni, az halott ügy.


Tehát lehet ismerkedni a buszon is. Viszont te hiába fogsz ezután a buszon nőket leszólítgatni, el leszel küldve.

2019. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha jól nézel ki, bárhol, ha nem, sehol. Ha helyes vagy tapadnak rád, meg se kell mozdulni, tapasztalatból beszélek (nem én, ismerősöm, és nem csak mondja, hanem látom én is).
2019. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2


Nem szoktam buszon hölgyeket leszólítani.

2019. jan. 6. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Buszon, utcán, boltban, postán, plázában, munkában, iskolában. Ahol szembe jönnek veled.
2019. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eltörtem a kezem, és a röntgenasszisztens lány kedves volt, szép és figyelmes. Másodszor, amikor mentem a kontrollra, megint ő volt. Elhívtam egy kávéra.

Azóta már a feleségem:)

(Tehát lényegében BÁRHOL).

2019. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!