Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te lennél amiatt öngyilkosok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te lennél amiatt öngyilkosok, hogy sikertelen vagy a lányoknál?

Figyelt kérdés

21f

:(


2019. jan. 9. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
nem
2019. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, én például egyszerre három öngyilkosok is lennák.
2019. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Eszedbe ne jusson ilyen butasag! Hallod?!
2019. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

biztos, hogy nem :)

akkor már inkább meggazdagodnék :D


25F

2019. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21 évesen nekem sem volt senkim..ismerek olyat, akinek 30 évesen sem.
2019. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen miatt nem lennék, de van ami miatt már megpróbáltam az lenni.


Nem éri meg meghalni azért, mert elutasítanak a lányok..

2019. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt senkim, és szerintem nem is lesz. Ha pedig mondjuk csak 30 évesen lenne, azt pedig nem bírom ki, addigra megbolondulok.
2019. jan. 9. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:
jó hülye vagy, ha azt hiszed, hogy egy lány megoldás bármire is
2019. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21 vagyok én is, nekem sem volt, nekem sem lesz barátnőm, nálam rondább nem lehetsz, plusz én minden másban is sikertelen vagyok. De most jutottam el odáig, hogy lesz**rom, nem fogja elb**szni az életemet, boldog leszek így is és ha szemembe mondják is, hogy mekkora egy selejt vagyok, csak kiröhögöm őket, mert már nem érdekel. Vidáman, kihúzva sétálok a ronda pofámmal az utcán, mert beletörődtem, hogy nekem másban kell megtalálni a boldogságot. Van ezermillió dolog még a nőkön kívül, gondold el gyerekként nem megvoltál a haverokkal, a családoddal, játékokkal, egyéb hülyeségekkel? Szar érzés k**rvára ez a tudat, főleg amikor valami csajjal álmodsz, aztán felkelve tudatosul benned, hogy ilyen csak ott lehetséges, de döntened kell, elfogadod és boldog leszel nélkülük, vagy felemészt a depresszió. Én most pl. a kocsikba zúgtam bele marhára, lassan jobban vágyok is már egy-két számomra is elérhető darabra, mint egy nőre. Félre kell raknunk az egónkat, örülnünk kell más boldogságának, hogy ők megtalálták azt akár egy lányban, és őszintén kell rájuk mosolyogni. Eljutsz erre a szintre idővel, ha akarod, ha viszont felőröl a harag, a gyűlölet, a féltékenység, mindenkit elmarsz magad mellől, depressziós ember a haverokat is elveszti idővel, terhükre lesz egy energiavámpír.
2019. jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha azért nem is ,az ilyen helyesírásért biztosan :D :D

Nem értem ezt az állandó rinyát...sosem voltam jó képü se gazdag...sőt volt egy lány akit ugy ismertem meg h ittasan (mivel nem volt pénzünk fizetni a fogyasztást)átlógtunk a mellete lévő kocsmába :D ott meg a csaj fizetett :D sors fintora h később még össze is jöttünk :D

De ha nem gyakorlod nem próbálod csak rinyálsz meg negativ baromságokat olvasol a neten akkor csak rosszabb lesz minden jobb nem.amúgy nekem is kb ennyi időssen volt az első barátnőm.

2019. jan. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!