Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékeny, amikor csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny, amikor csak "azt" akarja?

Figyelt kérdés

Van egy nálam 12-13 évvel idősebb férfi. Szoktunk beszélgetni és ő kijelentette, hogy leakar velem feküdni, de én mondtam, hogy nem, mert családja van. De közben érzem, hogy van "valami" köztünk. Direkt féltékennyé akar tenni, és ő is féltékeny. Mást szerintem nem akar, de akkor miért féltékeny? (Nem is vagyok olyan jó csaj :O :S)

18/L


2010. jún. 29. 13:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor minek tartod vele a kapcsolatot?
2010. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Nem akar más után megrakni!
2010. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mert fél, hogy a végén mással fogsz lefeküdni, nem pedig vele. Szerencsétlen pasi. :D Húzd az agyát. Megérdemli, ha meg akarja csalni a feleségét.
2010. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, valamiért jó :(


Igazából nem felhőtlen a kapcsolatuk a feleségével és nekem úgy jön le, hogy nem is szereti. Én is gondoltam már rá, hogy "húzni kellene az agyát" ;)

2010. jún. 29. 13:31
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Aha, vannak gondok a házasságában, de miután lefeküdtél vele párszor és lebukik a felesége előtt, akkor majd figyeld meg, hogy le leszel szarva és nyüszítve megy vissza hozzá...
2010. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Neked tetszik egyébként?
2010. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy igen :/
2010. jún. 29. 17:29
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor elég nehéz lesz kibírnod, hogy ne történjen semmi:S Volt már valami? Csók?
2010. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Tudom :(

Nem, nem volt...

2010. jún. 29. 17:56
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázd le magadban, hogy akarod-e. Ha nem(és tényleg nem), akkor kerüld el, ne találkozzatok, ne beszélgessetek, mert te is tudod jól, hogy egyszer nem fogtok tudni megállni. Ha pedig igen, akkor azt gondold végig, elég-e neked, hogy második legyél, hogy szerető legyél. Csak rajtad múlik.
2010. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!