Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok 7 év korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok 7 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
kezdem azzal hogy 16 vok :$ És van egy srác akivel nagyon nagyon kijövök .. már régebb óta ismerem .. ismeri a családom is! ő 22 éves .. nemsoká 23! Nem .. még nem járunk .. nem is biztos, hogy akarok .. de sok lenne a korkülönbség? :O .. kérlek ne oltsatok le! :D
2010. jún. 29. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kedves 16vok! Helyesírásunk alapelveiből nem csak a kiejtés szerinti létezik. Találó továbbá a 'sport' kategória, ahová a kérdésedet írtad. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha mindketten akarjátok, akkor nem fogjátok azt nézni, hogy a másik mennyi idős. Szóval sok sikert!
2010. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat .. tényleg nagyon köszike! Édesek vagytok .. :/

Amúgy direkt írtam így .. nem a kritizálásra vagyok kíváncsi vágod? és *urvára nem oltottál le ezzel a " sport " kategóriába írtad " mert nem oda írtam .. nyisd ki a szemed te vaksi -.-"

Ha lehetne normális választ valaki normális embertől :)


köszike =)

2010. jún. 29. 15:14
 3/14 anonim ***** válasza:
de oda írtad szivi, csak át lett helyezve a kérdés, grat a beégésedhez :D
2010. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a srác rendes és normális, akkor sok, azért, mert az ilyen fiatal csitrik nagyon sz*rnak mindenre...
2010. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy biztos vélettlen volt.. de miért kell most ezzel felvágni hogy valaki elrontott valamit? szépen kérdeztem valamit akkor szépen kell válaszolni megértettétek?

egyszówal a választ akarom! :@

2010. jún. 29. 15:19
 6/14 A kérdező kommentje:

15:17 Erre inkább nem mondok semmit mert olyat mondtam volna hogy a monitorba ütted volna a fejed sírásodba!

Valami baj van? vagy mi a ge**?

Ba**us !! Itt már kérdezni sem lehet :@

Foooooj!! Sok értelmes pofa .. grat =)

2010. jún. 29. 15:21
 7/14 anonim ***** válasza:

Sok, de ha szeretitek egymást nem számít!;)

Egyébként azért elgondolkozhatnál, mert tényleg nem a legszebben fogalmaztad meg a kérdést. Szóval van egy kis igazuk ebben a válaszolóknak.

18/L

2010. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez viccesen szánalmas, vagy szánalmasan vicces :D
2010. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ne ordíts le, mikor 23 voltam, volt egy ilyen kis 15-16 éves, aki rámmászott, beadatam a derekam és úgy szenvedtem, hogy majdnem pszichológushoz kellett mennem... az ilyen kiscsajok észre sem veszik, ha tönkretesznek egy embert, mert játszanak az érzelmekkel.
2010. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg nem a sportba írtad. Tévedtem, bocsi! A többit viszont fenntartom és köszönöm a véleményedet.
2010. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!