Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk, gátlásos, mulya csávó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, gátlásos, mulya csávó vagyok, pedig sok csajnak tetszettem, de én nem merek udvarolni. Hogy lesz csajom így? 24F

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi gátol? "Jujj mi lesz ha nemet mond...?"

Nyugi egy csomó fog nemet mondani, na őket gyorsan elfelejtjük és megyünk tovább.

2019. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Majd lesz egy pasid, akkor hasonlóan nyámnyila mint te. Aztán majd eldöntitek valahogy, ki lesz a lány meg a fiú.
2019. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösza bíztatást aranyosak vagytok
2019. jan. 14. 11:11
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem kezdesz el ismerkedni és udvarolni sehogy nem lesz csajod.

Csak azt nem értem ha sok csajnak tetszettél, mi a francnak nem próbálkoztál azoknál a lányoknál?

2019. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mulya helyett legyél inkább buja :D
2019. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A magadfajta pasinak még ha lehet is csaja, többnyire átmenetileg.

Lehet, hogy valamely okból tettszesz más csajoknak, de hosszútávon nem biztos, hogy bármelyikük is elviselne, ha ilyen kis bizonytalanka vagy.

2019. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az akinek tetszem az felé sem lépek
2019. jan. 14. 11:52
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

# 7 Mert valahol mélyen te is érzed, hogy tökmindegy, mit teszel..

Sok embernek csak addig tetszik egy másik, amíg meg nem kapja:DDD utána már nem érdekes

2019. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezen az állapoton csak te tudsz változtatni. Emelkedj felül magadon.Te állítasz falakat magad köré, neked kell őket lerombolni.
2019. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy :D Szedd össze magad,nem vonzó ha egy férfi töketlen.
2019. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!