Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen miért pattintanak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért pattintanak le ilyen könnyen olyanok is, akik eleinte kedvesek és nyitottak voltak?

Figyelt kérdés

22/f

Nemrég matcheltem egy lánnyal, aki nagyon kedves és érdeklődő volt felém (nem túl jellemző ez a Tinderen, ezért is örültem meg neki). Aztán egy adott pillanattól fogva nem válaszolt. Mikor már két napja vártam a válaszára, ráírtam, hogy mi a helyzet, és akkor, mikor legközelebb ránéztem a Tinderre, láttam, hogy küldött egy üzenetet. De már nem tudtam megnézni, mert addigra unmatchelt.

Pedig ez a lány annyira kedves volt először! Már amennyire chat alapján meg lehet ítélni, nagyon is nyitott volt felém. Akkor miért van az, hogy ilyen könnyen leáll a dologgal? Nem írtam neki semmi olyat, amivel baja lehetne. Persze lehet, hogy talált valaki mást, de ha ilyen könnyű őt elcsábítani, akkor miért hiteget mindenkit azzal, hogy érdeklődik iránta?



2019. jan. 15. 14:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ez az árnyoldala a netes ismerkedésnek. Se szó se beszéd nélkül el lehet tűnni.

Valószínű unalmában beszélgetett veled ameddig nem jött egy jobb. Vagy a "való" életben talált magának valakit akivel randizgat.

2019. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Üdv a húspiacon, őt elkapkodták előled. Élőben jobbak az esélyeid.
2019. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Talált egy jobb kant, csak a legjobbal érik be.
2019. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Lehet valami abban, amit írtok, de ő olyan becsületes, kedves lánynak tűnt. Nem olyannak, aki azonnal eldob, ha jön egy nagy kan...
2019. jan. 15. 15:15
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
idealizáltad. Ha szó nélkül lelépett, hosszabb csetelés után, akkor mégse nagyon kedves nő, hanem egy gyáva gyereklány.
2019. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem teljesen szó nélkül, láttam, hogy küldött egy üzenetet, de már nem tudtam elolvasni, mert unmatchelt. És nem én idealizáltam, ameddig válaszolt, tényleg kimondottan kedves volt.
2019. jan. 15. 15:58
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Eldob??

Konyorgom, nem is talalkoztatok, nem tartozik neked semmivel csak azert mert parszor beszeltetek.


Ugyanigy ereznel, ha mondjuk haromszor beszelsz valakivel eloben, aztan elkerul a csaj?


Nojj fel!

2019. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: csak akkor miért érdeklődött eleinte? Ez olyan, mintha élőben a csaj rám mosolyogna, jelt adna, hogy próbálkozhatok, majd faképnél hagyna.

A hitegetés a köcsögség, nem az, hogy nem érdeklem őt.

2019. jan. 15. 16:51
 9/26 anonim ***** válasza:
61%

Azert mert egy csaj radmosolyog mar nem kell eskuvot tervezgetni!!

Tudod te, hogy en mennyi pasira mosolygok???

Mert jol esik, mert jo, ha visszamosolyognak, izgalmas.

Artatlan flort.


Senki NEM tartozik neked semmivel!!

2019. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor rendben van az, ha elhiteted valakivel, hogy bejön neked, majd egyszerre csak eltűnsz, mint a kámfor? Komolyan nem gondolod azt, hogy ez egy k1rva nagy kics1szés a másikkal?
2019. jan. 15. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!