Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 cm pénisszel megfelelhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 cm pénisszel megfelelhetek egy nagyobb mérethez szokott lánynak?

Figyelt kérdés
Viccesen hangzik.. De több mint fél évig negger fiuja volt, mondta hogy mind a 4 eddigi barátjának méretes pénisze volt, emiatt van felnivalom? Előző barátnőmmel nagyon jó szexuális életünk volt, igaz én voltam neki az első. Azt kihagytam hogy szerintem egész vaskos a péniszem. Lányok, szerintetek megfelelhetek egy ilyen "meretcsokkenessel"? Sajna nincs sok önbizalmam
2019. jan. 15. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Erre mondják azt, hogy "Wap-wap-wap-waaaaaap" :D
2019. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Átlagos a méreted. Mit aggódsz? A vastagság sokkal meghatározóbb. Ha van mininum 4 cm átmérője, tök oké.
2019. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Istenem, van ennél lejjebb kérdések terén? :/
2019. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Rájöttem, én is tudok ilyen faxságot kérdezni.


"Jaj, úgy izgulok! A barátom előző barátnőjének volt intim piercingje, nekem meg nincs! Vajon ki tudom majd így elégíteni?! Van emiatt félnivalóm?"


Drága fiam! Szerinted nekem nőként hány centis a péniszem? És az ujjam? Csak azért kérdem, mert ki tudom elégíteni magam mindenféle segédeszköz nélkül is. És ehhez egy centi farokra sincs szükségem. Ilyen idióta pasira meg pláne nem.

2019. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%
Honnan tudod, hogy volt vele szexuális kapcsolata is? Sokan vannak úgy szerelmi kapcsolatban ennél hosszabb ideig is, hogy nem dugnak, mert nem jutott el odáig a kapcsolat, mire már szét is ment.
2019. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
4: Én is nő vagyok és nem tudom segédeszköz nélkül.
2019. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem.

De azt azért jó időben tudni, hogy a nők többsége előjáték (orál) alatt tud eljutni az orgazmusig, és nem a behatolással. Akinek van hüvely orgazmusa, annak fontos, hogy érezzen is valamit, de szerintem 13 cm már pont az a kategória, amit átlagosnak lehet mondani.

A helyedben azért jobban aggódnék, hogy a szexig nem jutottatok el, de azt már kibeszélte, hogy melyik exének mekkora farka volt. És ezt nőként írom.

2019. jan. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2%
Sajnos ez minden nőnek kevés, még akinek nem volt előtte néger pasija, annak is.
2019. jan. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

4: nő vagyok, de sem az ujjammal nem tudok elélvezni, sem nyalástól, csak és kizárólag pénisztől, illetve annak megfelelő méretű és formájú segédeszköztől (pl egy csiklóvibrátor inkább csak idegesít, semmi gyönyört nem okoz, egyszer próbáltam egy hagyományos vibrátort is, az is fura érzés volt, nem tudott kielégíteni- dilidóm van, azzal szoktam maszturbálni, ha a férjem éppen nincs kéznél). Szóval, ha én nagyobb mérethez szoktam (és hát, nagyobb mérethez szoktam), akkor egy annál drasztikusan kisebb pénisz nem azt mondom, hogy nem tudna kielégíteni, de biztos, hogy problémásabb lenne, kábé újra kéne tanulnom a szex élvezetét. Ha nagyon odavagyok a pasiért, akkor emiatt nyilván nem szakítok az elején, de ha a szex nem működik, akkor a kezdeti lelkesedésem elég hamar lelankad, és frusztráltan valószínűleg a pasi sem bánná, ha lelépnék mellőle, mert elég hisztérika tudok lenni kielégületlenül.


Ha valaki nem olyan, mint én, ha valakit bármilyen módon könnyű kielégíteni, akkor viszont jogos, amit a 4. mondott. Van, akinek a méret tényleg csak vizualitás szempontjából számít. Viszont az is igaz, hogy a női hüvelyek sem egyformák, vannak szűkebbek és tágabbak, és nem azért, mert annyira szétszexelték volna őket korábban, hanem mert így születtek (mint te a péniszeddel, az sem azért ekkora, mert nagyobb volt, csak lekopott a sok szextől). Ha valakinek kényelmes és élvezetes nagy pénisszel, akkor valószínűleg nem arról van szó, hogy ő olyan picike lenne, mert ez utóbbi esetben fájna neki és kellemetlen lenne, és valószínűleg üdítő változatosság lenne a kisebb méret. Ha élvezi naggyal, akkor valószínűleg ő is tágabb/nagyobb (vagy mazochista), és akkor a rövidebb/vékonyabb szerszámot annyira nem érzi, illetve te sem érzed őt annyira.


Ki kell próbálni, meg kell ismerni egymást. Elméletileg megfelelhetsz neki, persze, de ez annyi tényezőtől függ, hogy gyakorlati megvalósítás nélkül senki sem fog tudni rá választ adni.

2019. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek a #9-cel. Jelenlegi barátomnak 18,2 cm és vastag, előtte perzsa barátom volt, neki még annál is nagyobb volt. Én mindig is a nagy méretet szerettem, 18-20 cm, vastag, úgyhogy engem a 13 cm nem tudna kielégíteni. Persze, ha tényleg szeretem a srácot, akkor lehet idővel meg tudnám szokni és még élvezni is. Ha nem, akkor viszont szakítanék. A jó szex fontos.
2019. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!