Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek esetleg baglyokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek esetleg baglyokkal kapcsolatos rendezvényeket/eseményeket?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szereti a baglyokat, és szerintem nagyon örülne ha láthatna baglyot közelről, de még jobban ha esetleg megfoghatná, vagy ha a karjára vehetné. Egyszerűen oda van értük, az állatkerti látogatásunkkor is legalább ezer képet készített csak a baglyokról. A Hortobágyi Nemzeti Park honlapján láttam, hogy tartottak bagoly-napot, de más hasonló eseményről nem találtam semmit. Esetleg valaki tud ezzel kapcsolatban segíteni? Évfordulós ajándéknak szánnám.

2019. jan. 15. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor van az évfordulótok? Hortobágyi madárkórház jó program. Körbe lehet járni, meg lehet nézegetni a madarakat. És bármikor be lehet menni. Egy fél napot simán el lehet járkálni. Megfogni nem nagyon lehet őket szerintem, de egy kis adományért cserébe lehet, hogy valaki ebben is tudna ott segíteni ha előre leszervezed.
2019. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Balatonedericsen az afrika múzeumban van egy szép nagy, óvatosan engedték, hogy megsimogassam a hátát kissrác koromban. Ahogy nézem 2015-ben még élt, nagy eséllyel még meg van, esetleg kérdezz rá :)

32/f

2019. jan. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmi játszhat?

[link]

2019. jan. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Vagy.

[link]

2019. jan. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy.

[link]

2019. jan. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Itthon meg az edericsit mondom én is, 2 éve is megvolt. 25F
2019. jan. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Elsősorban itthon keresnék lehetőségeket, munka miatt nem igazán tudnánk elutazni :) március elején lesz, szóval utána is nézek a javasoltaknak.
2019. jan. 16. 07:48
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!