Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért baj az ha egy fiú többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért baj az ha egy fiú többet foglalkozik a külsejével mint az átlag?

Figyelt kérdés

Nekem naon fontos h tudjam h jól nézzek ki és tom h sokat foglalkozok vele de én így érzem jól magam. Tök szarul érzem magam ha tom h nem vok 100as és emberek közé kell mennem :S De úgy vettem észre a csajoknak ez nem jön be :( Max. csak rövid távra kellek nekik :( De ez mért van így, mért baj az ha vki jól néz ki meg sokat foglalkozik magával? Nektek bejönnek az ien fiúk?

16/F


2010. jún. 29. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
metros vagy-e?
2010. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát barátom énis ilyen vagyok:D

Szerintem csak rosszhelyen keresel;):D:D

Nekem van pár akivel alakulgat..:D


15/f

2010. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mjuk én nem titulálom amgam "metroszexuális"-nak, mert nem gyantáztatok meg szedema szemöldököm meg iesmi:D

cs fontos nekem h jólnézzek ki és ezzel sztem nincs semmi baj:D Egy bizonyos szinitg( gyantáig)


És szerintema csajok is jobban örülnek 1 ilyennek mint 1 ápolatlan seggnek..


:D

2010. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Timi: ) ***** válasza:

Egyáltalán nem baj,hogy foglalkozol magaddal,sőt!!Jó,szuper,de csak akkor ha nem túlzod el...pl.jajj az a tincs nem áll jó helyen akkor addig nem indulok el,míg az nem úgy áll,ahogyan én akarom...Legyél igényes,de mértékkel,én személy szerint el is várom a párom,hogy normálisan nézzen ki,de nehogy már ő többet legyen a fürdőben,mint én :P

23/L

2010. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó de mondom h szarul érzem magam ha úgy kell emberek közé mennem h tom h nem nézek ki 100asan :/

Am én se gyantázok... borotválom :D

2010. jún. 29. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
pár év múlva rájössz, hogy az emberek k.rvára lesz.rják hogy nézel ki:) amúgy jó, ha egy pasi ápolt, de csak addig, amíg nem tölt több időt a tükör előtt, mint a baránője.
2010. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem bejönnek :D

16/L

2010. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sminkelsz, gyantázol és vasalod a hajad az már nálam kizáró ok. Egyébként is csak a tinik körében van ez.
2010. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem bírom az igénytelen pasikat, bár a gyantázás szemöldökszedés már nekem is sok, de pl vasalt haj még oké. Ha nem viszed túlzásba szerintem rendben van, sőt... Persze, nem a külső a legfontosabb, mégis egy csomó srác siránkozik hogy nincs barátnője, vagy túl tökéletes lányokat keres, miközben képtelen egy kicsit is adni magára.
2010. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!