Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért szeretitek a hódítási játszmákat? Miért ragaszkodtok a klasszikus szerepkehez

Figyelt kérdés
Nem fér össze ez a mai korral ez, ha szeretnétek valakitől valamit akkor lépjetek és ne a sült galambra várjatok! Milyen emancipáció ez? Az ismerkedésnek úgy kéne működnie ahogy az emberek általában ismerkednek és nem játszmázásokkal elrontani. Nem felcserélni akarom a szerepeket hanem feloszlatni.
2019. jan. 24. 09:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Akkor oszd meg és uralkodj.

Én nem játszmázom senkivel,nem képzelem magam hercegnőnek.

Ugyvan,ha szeretnél valakitől valamit,akkor lêpj oda.Te vagy a fêrfi.

2019. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És te nem tudsz lépni? Szoktam én is lépni nem azért írom, mert gyáva vagyok csak unom ezeket a berögzült hülyeségeket. Miért kell ehhez ennyire ragaszkodni?
2019. jan. 24. 09:20
 3/26 anonim ***** válasza:
9%
Mert a feminizmus lényege, hogy a nőknek járjon a férfiak összes joga, a férfiak meg vállalják át a nők összes kötelességét, míg végül a nőknél csak jogok, a férfiaknál pedig csak kötelességek maradnak.
2019. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Szoktam én is lépni, de azért a női és férfi szerepek megtartásának van jelentősége.

Nekem például sosem kellene olyan pasi, aki nem mer, nem akar, nem tud lépni felém, mert nem hinném, hogy a későbbiekben egy ilyen határozatlan, érdektelen, gyáva pasi jó pár, családfő lenne.

Mint ahogy nőként nem szeretnék én lenni a pasi a kapcsolatban, különben akkor minek kellene egy pasi, ha már én úgy viselkedem?

Nem gondolom, hogy ez játszmázás lenne, de a pasi se várja, hogy majd én udvarolok neki, meg a nyakamba veszem az összes problémáját a sajátjaimon kívül is.

Ha a hódítási szakaszban nem biztosít arról, hogy talpraesett, céltudatos, stb, akkor nem fog meghódítani, mert tutyi-mutyinak fogom látni, vagy épp másnak, tökmindegy.

2019. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert az egyenlőség nem egyformaságot jelent. Én nő vagyok és szeretem magamat nőnek érezni. Nem játszmázok, de nem "futok" pasik után. Ha érdeklem, jöjjön ide hozzám, hívjon randira stb. Mert engem a férfiak vonzanak, nem a félénk fiúkák.
2019. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem játszma az, hogy a pasas hívjon el engem és nem fordítva. Érdekes, hogy amikor én hívtam el a pasast, akkor abból általában nem lett kapcsolat.
2019. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Férfiként azt mondom, hogy az ügyes nő úgy is eléri a célját, hogy végig női szerepben marad, csak ehhez kell némi rutin és tapasztalat. A férfi maradjon a vezér és hódító szerepben, kezdeményezzen a nő meg adjon egyértelmű jelzéseket, hogy van keresnivalója nála.

A legtöbb nő ott hibázik, hogy nem tud egyértelműen kommunikálni a férfi felé, behúzódik a sarokba, elbújik ahelyett hogy felhívná magára a figyelmet, a non verbális kommunikáció nem működik.

Soha nem felejtem el az első barátnőmmel való találkozást, Palatinus strand ránéztem, ő elmosolyodott és végem volt. Semmi extra szemkontaktus, egy mosoly és már tudtam, hogy ő lesz a párom.

Az is megér néhány szót, hogy normális esetben az a fél akik kezdeményez egy kapcsolatot önként vállalja, hogy a kapcsolat elején ő tol bele több energiát és próbálja meggyőzni a másik felet, hogy ő az igazi. A nők max addig szoktak kezdeményezni, hogy társalgásba elegyednek a kiszemelt férfivel és átpasszolják a labdát neki és ő majd kezdeményez tovább.....nagyon ritkán szokott ez működni.

2019. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Karena26 ***** válasza:
42%

Mit értesz "játszmázás" alatt? A flörtöt, egymás játékos megismerését?

Ezek a nemek eltèrèseiből, genetikai és biológiai, valamit szellemi-lelki adottságaik miatt kellemes és hasznos elfoglaltságok egy férfi és egy nő közötti kapcsolatépítés, majd utódnemzés céljából.


A nőknek nagyon fontosak ezek a dolgok, csupán ettől indulnak be. Az a nő, akinek nincs szenvedély/játék/flört a szerelmi életében, csak dugi-huzi, nem is tud teherbe esni!!!

Ez a beállítódás a nőknél alap. Abból következik, hogy nő.


A fèrfiaknál viszont a lényeg a lényeg. :)

Ezzel sincs semmi baj, hiszen ha csak flörtből állna a férfiak és nők között a szerelmi élet, nem lennének utódok, kihalna az emberiség. Te sem szeretsz, felesleges dolgot csinálni, ugye? ;)


Az a férfi, akiben dúl a tesztoszteron, tehát fogamzóképes, egèszsèges, egy őt beindító nőért mindenre kész, s örömmel engedi magát belevonni a "játékokba", a " "végcél érdekében", ösztönösen játsza a "férfi" szerepét, nem kell erőlködnie. ;)


Ennek következtében a testileg és lelkileg erős férfiak szaporodnak, a gyengébbek, akiket pedig egy nő sem tud annyira tűzbe hozni, hogy megmozduljanak érte, egy hosszú, magányosan, megkeseredve töltött élet után kihalnak az emberiségből. És ez így van jól.

2019. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Igaza van a kérdezőnek miért kell állandóan a berögzült hulyesegeket csinálni?

Nem akarom azt hogy pl engem a férfi irnayitson vezessen stb

Kapcsolatban is utalom a klasszikus férfi és női szerepeket

Nem akarom hogy a férfi legyen a Családfő én meg az eltartott

Egyenrangúság van akkor mégis miért kell meg mindig a nőt semmibe venni ?

2019. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ehhez nem csak a nő ragaszkodnak, hanem esetenként a férfiak is.

Pl. Láttam olyant, hogy egy férfi lekicsinylően beszélt arról, hogy kikezdett vele egy nő.


Egyetértek annyiban, hogy egy adott ponton a nőnek is lépnie kell és ez nem azt jelenti, hogy odavonul és udvarolgat a férfinak, de az ismerkedés során ő is kifejezésre juttatja az érdeklődését, amikor a férfi is megtette, neki is tennie kell a kapcsolatért természetesen.

2019. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!