Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, miért van ez, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, miért van ez, hogy ilyen gyorsan, ennyirreee megszeretek embereket?

Figyelt kérdés
Már másodszorra fordult elő,hogy elmentünk anyával külföldre ,nyaralni,idegenvezetővel,és mindig borzalmasan megszerettem az idegenvezetőt.én csaj vagyok,és fiatal,és az idegenvezetők pedig az anyuim is lehetnének,mert idősebbek hozzám képest..persze nők. Nem tudom miért van ez,de nagyon sokat szenvedek ilyenkor,mikor hazaérünk,és elveszitem az általam istenitett személyt..:( szinte bele tudnék halni..normális ez ? tavaly volt egy ilyen,meg most egy hete értünk haza a nyaralásból.Álltalában ők is megszeretnek engem,de nyilván könnyeben kezelik az elvállást hiszen felnőttek.. :S de én nm birom.. Valaki járt már igy ?:S az irjon pls..
2010. jún. 30. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
hidd el.. én is szeretlek
2010. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen fajta vok....túlságosan ragaszkodó típus...ha vkit megszeretek,akkor azt meg szeretem,de ha épp ő tesz keresztbe nekem pl.: egy bnő...akkor nagyon rosszul tud esni ....Vannak ilyen emberek :)
2010. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a volt csajom is ilyen, már több, mint egy éve nem vagyunk együtt, mégis összejárunk dugni, és mindig mondja, hogy még mindig szeret, nekem ez annyiban jó, hogy van kivel rendszeresen együtt lenni otthon is, meg abban a városban is, ahol dolgozok. ja és a két csaj nem tud egymásról, hehe
2010. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
háth ez nem egészen olyan..mert én csaj vagyok,és a nőket szeretem meg(persze nem úgy") :D és én rajongok értük,és imádom őket,pedig csak 1 hete ismertem meg..
2010. jún. 30. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor előjön belőled a leszbi?

Talán kicsit lazábban kéne kezelned ezeket a kapcsolatokat,mert csak magadat teszed tönkre vele.

2010. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem lezbizmusból szeretem őket.. -.- de ezaz..nm tudom h kéne lazábban kezelni .. :S
2010. jún. 30. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

lezbizmus...

ilyenek ezek az izmusok:D:D:D Tanultad irodalomból nem?:D

2010. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
őő.még nem :P:D
2010. jún. 30. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!