Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éve egy párt alkotók, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve egy párt alkotók, ti milyen gyakran csókolóztok?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal, tinik voltunk mikor összejöttünk. Az elején volt, hogy már fájt az ajkunk annyit nyaltuk egymást, órákon keresztül volt, hogy csak levegő miatt, vagy testhelyzet váltás miatt hagytuk abba.

Nos, ez eléggé lecsökkent, most már heti 1-2 szájrapuszi van csak, csók csak akkor van ha szeretkezünk, de már ez is napi rendszereségről lecsökkent, kb heti 3-4 van. Imádom őt, ő az életem párja, nem akarok mást. Ő se, imád és félt engem, de kicsit zavar, hogy már kevesebb a testi kontakt.

Nálatok hogy van?


23nő

25férfi


2019. jan. 29. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szájrapuszi mindig ha megérkezünk vagy indul valamelyikünk.Csókolózás már nincs csak nagyon ritkán :)Esetleg heves szex esetén.15év.Szintén tini kapcsolatból.
2019. jan. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt, nagyon ritkán csokolozunk. Nekem nagyon hiányzik, de csak akkor csókol, ha szóvá teszem. Mi is szajrapuszival köszöntjük egymást.
2019. jan. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valami mindket felnek jo, akkor az az ami mukodokepes. Nem attol lesz egy kapcsolat jo, ha napi szinten reszeltek, hanem ha ki tudtok alakitani egy rendszert, ami mindkettotoket kielegit. Szerintem evek utan mar nem az a lenyeg, hogy "na, meglegyen a heti harom alkalom kulonben gaz van", hanem hogy a tüz meglegyen, tudjatok egymassal jatszani, egymast hergelni, egymasra hatassal lenni. Ennyi ido utan szerintem a minoseg a lenyeg.
2019. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szinte nem is csókolózunk.Nálunk is csak szàjrapuszi van,vagy sz..ex közben
2019. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szájrapuszi napi 3-4 alkalom, ahogy adódik. Csókolózni csak szex közben, de akkor elég gyakori.

40F

2019. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 éve vagyunk együtt, azért minden nap több csókolózás, meg puszika is van.
2019. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindennap csókolózunk, ha nem ő csókol meg akkor majd én őt. 3 éves kapcsolat.
2019. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy ki hányszor mit csinál. (Nem rosszból írom!!!) Mi 5 éve vagyunk együtt, szinte minden nap szeretkezünk, minden nap többször csókolózunk, szájrapuszi mindig van, ha megyek valahova, vagy ő megy el.

Ettől neked még nem lesz jobb. Mi azért csinálunk mindent ilyen gyakran, mert mindkettőnknek nagyon nagy igénye van rá. Az exemmel 3 év után lecsökkent a szex havi 1-2-re, csók nem is volt, csak szájrapuszi. Azért, mert neki nem volt rá igénye. Részben ezért is hagytam ott.

Ha neked ilyen fontos, akkor ülj le vele, és mondd el neki. Attól, hogy elég régóta együtt vagytok, attól még nem kell így lennie. Beszéld meg vele, vaaagy, kapd el te :) Hidd el, nem lenne ellenére ;)

Mióta áll ez fent?

2019. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4 éve vagyunk együtt, naponta MINIMUM egyszer csókolózunk úgy rendesen (este elalvás előtt jóéjt-csók), de inkább többször.

Szájrapuszi annyiszor, ahányszor összetalálkozunk a lakásban, vagy összenézünk esti lazulás közben.

25 évesek vagyunk.

2019. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!