Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a PUA mennyire megbízható,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a PUA mennyire megbízható,25 vagyok még szűz, már nem látok kiutat, ezzel be fogok tudni csajozni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 19:58
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Pont ez az tipikus jó fiú vagyok nekik csak a nagyszájú menő gyerekek kellenek
2019. jan. 31. 22:29
 32/38 anonim ***** válasza:
Jól van balázska, az 53-as lábaddal majd csak lenyűgözöd őket egyszer.
2019. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
De mondom normális vagyok jó gyerek
2019. jan. 31. 22:31
 34/38 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak egy magányos troll, és csak azért beszéltet benneteket, mert unatkozik, mivel sose teszi ki a lábát otthonról, és a szülein kívül mással nem érintkezik. Ennyi az egész élete. Gondoljátok végig még egyszer, hogy érdemes-e az ő dróton rángatott bábja lenni.
2019. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Szerintem is prosti kéne ide.Vagy a piócás ember.
2019. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
A prosti nem old meg semmit de tény hogy legalább azért nem panaszkodhatsz utána hogy szűz vagy. Én mondjuk előbb pszichológushoz mennrmék. Ugyan nem kefélheted meg de segíthet a gátlások oldàsában. Ami megoldhatja a bajai.
2019. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Mittud segíteni?
2019. febr. 1. 09:53
 38/38 anonim ***** válasza:
Rá fog menni egy csomó pénzed, meg jó eséllyel a személyiséged is. Lehet, hogy be fogsz tudni csajozni, de attól még fogalmad sem lesz, hogy mi a következő lépés, mit is kell kezdeni egy csajjal, egy párkapcsolattal. Hiszed vagy nem becsajozni sokkal könnyebb, mint kialakítani és fenntartani egy jó párkapcsolatot.
2019. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!