Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy éreznétek magatokat egy olyan buliban ahol ott lesz a barátnőtök exe és több srác akik nyíltan nyomultak a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Jól. Büszke lennék arra, hogy én vagyok a pára, engem választott és nem őket. Nehogy már te érezd magad kellemetlenül :)
2019. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem foglalkoznék velük addig, amíg csak 1 szót nem szólnak hozzá. Akkor fánkot készítek belőlük odakint. 🙂
2019. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es. Én is így lennék vele. De a párom jóban van velük...
2019. febr. 1. 09:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Az baj.
2019. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom a barátnőd is ott lesz, ezért merült föl a kérdés.


Nos, én nem törődnék vele. Akik nyomultak a barátnőmre ... tudod, a megcsaláshoz azért két ember kell. Ha a barátnőmnek én kellek, akkor hiába nyomulnak. Ha meg megnyerték, hadd vigyék. Én így gondolkodnék.

Az ex meg nem véletlenül lett ex.

De ha a barátnőmről feltételezném, hogy el tudják csábítani az előbb említettek, akkor nem is lenne a barátnőm.

2019. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ez simán működik, exem is a baráti társaságunk tagja, szóval kb minden összejövetelen ott van.

Kit érdekel? A párom jól szokta érezni magát.

Nem véletlenül ex, tök semlegesek vagyunk egymás számára.

A párom meg bízik bennem, és képes felfogni, hogy vele vagyok párkapcsolatban, tehát őt szeretem, tehát nem érdekel más, felőlem meztelen angyalszárnyas pasik is járhatnának körtáncot körülöttünk, totál nem érdekelne.

Sokszor pont a párom dobja fel, hogy csinálhatnánk valamit négyesben (mi ketten + exem a barátnőjével), néha megyünk így négyen kirándulni, mentünk segíteni nekik költözni, nemsokára ők is jönnek nekünk segíteni, jó fejek, semmi extra.


(Mondjuk hozzá tartozik, hogy én magam nem lennék hajlandó olyan társaságba menni, ahol valami praszt "nyíltan nyomul", és nem tudom leállítani.)

2019. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért tudni illik h a legtöbb meg csalás nem vadidegenekkel történik hanem "régi jó barátokkal". Embertől függ van akire fölöslegesen nyomulnának a pasik meg olyan akire nyomulni se kell mert megy hűtlenkedni.
2019. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!