Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Most voltam olaszba, kempingben és azt vettem észre hogy csomó lány megnéz.Valaki csak rám-pillantott valaki meg sok ideig a szemembe nézett stb.

És ezek a lányok elég jól néztek ki.De ez nem tudom miért van.A tenger mellett nagyobb a páratartalom és így a hajam jobban begöndörödik ami szerintem nem néz ki olyan jól nekem és a ruhák amiket hordtam azok se voltak nagyon menők,kirívóak...

Már mondták hogy jól nézek ki de az önbizalmam kicsi, önkritikám nagy.

És pont ezért nem mertem egyikőjükhöz se szólni. :(

Itthon meg nem nagyon néznek meg vagy csak elvétve.Lehat hogy én nem veszem észre...?

És miért van ez így?


2010. jún. 30. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Mert beragadt a billentyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű
2010. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1.-nek igaza van.
2010. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne itt próbáld növelni az egódat mert ez szánalmas...
2010. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

tudsz olaszul? de jó neked :D

amúgy meg lehet hogy a fejedet leszarta egy madár és az volt számukra érdekes.

2010. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismarős dolog. Velem is ezvan és, ha összejövőfélben van egy akkor mindíg meggondolom magam ezért alig volt még brátnőm.
2010. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na most hogy megtörtént a kérdés kijavítása, senki se fogja érteni a beszólásomat :'-( XD
2010. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

mert olyan k*rva jó volt...

örülsz neki hogy ilyen marha okos vagy?

Mehetnél stand uposnak olyan király vicc.

Egyébként sokáig gyakoroltad ezt az egy mondatot?Hányszor sütötted el?

Mondhatom szép gyerek lehetsz...GET A LIFE!

Face to face meg se tudnál szólalni csak itt osztod az észt.Gondolom 24 órából 23 a gép előtt töltesz.Marha!

2010. jún. 30. 18:14
 8/11 A kérdező kommentje:

Kaphatnék értelmes válaszokat?(tényleg érdekel hogy miért volt...)

Egyébként F/17

2010. jún. 30. 18:16
 9/11 A kérdező kommentje:

plusz még annyit kérdeznék hogy hogyan tudhatnám meg hogy jól nézek e ki és hogy azért volt?Én nem tudom eldönteni.

Valaki nem mond semmit rólam valaki meg azt mondja hogy jól nézek ki. stb.

2010. jún. 30. 18:17
 10/11 BlackSword ***** válasza:

Kérdeuzd meg a Babi nénit, vagy a medvedisznóembert... Ők tuti tudnak válaszolni... és minden csütörtökön együtt teáznak fél 5-től a Hiltonban...

Mielőtt elkezdenél engem is osztani, hogy szó érte a ház elejét közlöm, hogy ezt egy pasi is megérzi, hogy miért nézik, mint a nők, de lehet Te vagy egy érzelmi analfabéta, de humorod biztos nincs... Miért kell egyből leanyázni aki elsüt egy poént... Egyszer én is elsütöttem egyet egyetemen... A tanár azóta is előre köszön...

2010. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!