Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zselés vibrátorból mennyibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zselés vibrátorból mennyibe kerül a legolcsóbb ha szexshopban veszem (és nem rendelem)?

Figyelt kérdés

Légyszi kíméljetek a "szerezz magadnak inkább pasit" válaszok tömkelegétől.Köszi,már van egy jó ideje.

Szóval előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)


2010. jún. 30. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
5000 ft.
2010. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az árat nézd, inkább spórolj egy kicsit és azt vedd meg ami a legmegfelelőbb számodra.
2010. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ok,majd szétnézek:) csak reménykedem benne,hátha nem egy vagyon,nem nagyon akarok érte 8-10ezret adni,márcsak azért sem,mert nem lesz sokat használva.
2010. jún. 30. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
vááááááá xd hát bameg ennyire egyszerű ilyen a világon nincs (google)
2010. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Figyelj kislány. A Google a barátod ^^
2010. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
váááááá....olvasd már el a kérdést.Hiába nézem meg,hogy mennyi egy online shopban ha a városban esetleg 2x annyiért árulják.Mivel még életemben nem voltam ilyen boltban,bátorkodtam feltenni a kérdést a tapasztaltabbaknak,tudtommal ez egy ilyen oldal.google-el meg nem lettem ezelőtt sem okosabb,képzeld...
2010. júl. 1. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Mert alapból nem vagy okos ^^
2010. júl. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
qva vicces vagy b*zd meg...idióta...
2010. júl. 4. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!