Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Puncson miért vannak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncson miért vannak ilyen alja nők?

Figyelt kérdés

Nem azért, hogy bárkit megsértsek, de... Szóval azt gondoltam, hogy az oldal tele lesz "high maintenance", viszont kifinomult, értelmes nőkkel, akik szeretnek egzotikus helyeken nyaralni, jó borokat inni elegáns helyeken, egészséges életmódot élni, stb.

Ehhez képes a valóság, hogy helyesírásra képtelen, egyszerű, sokszor iskolázatlan, dohányzó, a továbbiakban hadd ne minősítsem, milyen hölgyekkel van tele az oldal.


Hol lehetne olyan nőkkel ismerkedni, akiket az első bekezdésben leírtam?


2019. febr. 7. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Kifinomult, értelmes nőknek nem szokásuk árulni a nemi szervüket kérdező.
2019. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerű.


Az igazán kifinomult, művelt, érett gondolkodású, gyönyörű lányok, nincsenek rászorulva, hogy neten keressenek szponzort. Ők megfelelő társaságba és helyekre járnak, és ott ismerkednek. Pl.: Szakmai konferenciák, orvos és jogász bálok, borkóstolók, elit wellnesz helyek,...

2019. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mindenki eltartót keres ott sem, vannak, akik különböző okokból sikeres férfiakkal szeretnének ismerkedni: beszélgettem nem egy nővel, akiknek szintén megvolt az adott életvitel, és hasonló társat kerestek.
2019. febr. 7. 10:07
 4/12 A kérdező kommentje:
Hehe, én jogra jártam, jogász lányokkal inkább nem kezdenék.
2019. febr. 7. 10:08
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Én regisztráltam oda nőként, de kb az összes férfi írt, hogy x összeg/alkalom, hetente egyszer és hány óra. Nem ezt írtam a leírásban, sokkal inkább olyan férfit kerestem, akivel tudunk együtt szórakozni, eljárni helyekre, beszélgetni, utazni, és igen, szexelni is.

Picit kiábrándító, mert nem ezt hirdeti az oldal. Szerintem nem puncson lehet ilyesmit találni, mert egyszerűen az emberek máshogy működnek. Ott nem egy a két fél által meghatározott emberi kapcsolatot lehet kialakítani,hanem egy üzleti kapcsolatot. 40 ha mehet hátulról is, 35 ha csak elölről, de akkor sokat kell szopni. Komolyan, ilyet is kaptam. Én meg... Hát kiakadtam, nagyon nem ezt akartam, hogy a testemen alkudozzanak. Menjen el egy hivatásoshoz, ne pedig egy szexkapcsolat kereső oldalon nézelődjön. Rövid úton töröltem magamat.

Az emberek alakítják ki az oldal közösségét, az emberek teszik ilyenné.

Kevés kifinomult nő van a valóságban is,a neten is. Kevés lovagias férfi van a neten is, a valóságban is. Sajnos mára más értékek vannak a világban.

2019. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"viszont kifinomult, értelmes nőkkel"


Igen, pont ez az a két szó, ami a curvákról először az ember eszébe jut.

2019. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Jogászként ennyi ésszel szabadlábon"Kunc.
2019. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen "high maintainance" nő vagyok, tanult, humoros. Hogy mi a különbség? Én megkeresem magamnak tisztességes munkával a pénzt az életemre. Értelmes nőket nem fogsz ilyen oldalon találni.
2019. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jogra jártam, de nem jogászként tevékenykedem. Mindenesetre nem szimpatikus a jogászi szubkultúra és annak tagjai, tisztelet a kivételnek.

Nos, nem is eltartott nőt keresek. Természetesen nem gond, ha költenem kell egy kapcsolatra, de nálam nem játszik a szexért pénzt kategória.

2019. febr. 7. 12:38
 10/12 peca1000 ***** válasza:

A puncson üzleti alapon kötött szexkapcsolatot lehet keresni.


Akit te keresel kérdező, és az 5-ös hozzászóló, az Elittárson van túlnyomó részt.

2019. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!