Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hüvelygombám van, hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygombám van, hogy mondjam el a pasimnak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt, ami ráadásul még ki sincs mondva konkrétan, csak elég nyilvànvaló. Tehàt még nagyon az eleje mindennek. És elkaptam a gombát. Nem viszket, csak darabos, fehér folyásom van, semmi más.

Csütörtökön voltam a nőgyógyásznál emiatt, és csak hétfőre hívott vissza, addig semmit sem írt fel rá...

Ma este találkozom a pasimmal, és muszáj lenne megmondanom neki hogy mi a helyzet, de ennyi idő után ezt nagyon gáznak érzem. Mit csináljak?


2019. febr. 9. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
szerintem mond el és azt is, hogy hétfőn mész orvoshoz
2019. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Ne nyaljon és csak gumiban szexeljetek, így nem lesz oda- vissza fertőzés. De mindenképp mondd el neki. Ha elkezded a kezelést mielőbb, pár hét és oké leszel :)
2019. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Mondd el neki, higy van valami kis gond, ezért most nincs szex, de ne részletezd neki a tüneteket úgy mint nekünk sztem.


Btw, az tudod ugye, h valószínűleg tőle kaptad el?

2019. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

3-as!


"Btw, az tudod ugye, h valószínűleg tőle kaptad el?"

Elmondom neked, hogy a gombás hüvely fertőzés csak a legritkább esetben ered a pasiktól. Inkább a műszálas bugyi, elhízás, tisztátalan kézzel való érintés okozza.


Kérdező! Mondd el neki az igazat, az a korrekt, tisztességes, és elvárható.


30F

2019. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak momdd el neki simán

Semmi gaz nincs ebben

2019. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg egyenesen ahogy ide leirtad.
2019. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
Vegyél kamilla tea füvet a patikai a legjobb.Ülő furdozz vele minden este 1-2 nap es rendbe jössz.
2019. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

A kamilla nem írja a gombát! Csak a gyulladást (IMMUNVÁLASZ !) nyomja el.


Adekvát orvosi terápia kell, és ki kell hajítani a műszálas (főleg, ha tanga) bugyikat.

2019. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél a dolgoknál semmi nem mozdít előre jobban egy kapcsolatot. Tudom, hogy baromságnak hangzik de így van. A normális emberek nagy része valahogy emberibbnek, közelebbinek érzi a párját ha ilyeneket is tud róla. Meg ugye jól jelzi, hogy megbízol benne annyira. Ahogy arra is jó indikátor, hogy mennyire akar téged, vagy csak a szexet. Nem kell ezt gáznak érezni. Előfordulnak ilyenek. Ha a párod normális akkor annyit fog rá mondani, hogy jól van, semmi baj, akkor majd szex helyett csak összebújtok. Ha meg kiakad rajta akkor az elég sokat mondó jel.
2019. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Simán lehet, hogy tőle kaptad el. Nemcsak szexuális úton terjed, az oké, de kicsit furcsa, hogy egy hónapja van új pasid, aztán szinte rögtön hüvelygombad lett. Hát, te tudod, mennyire bízol meg benne.
2019. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!