Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér nőket vagy az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nőket vagy az alacsonyabb férfiakat éri több bántás naponta?

Figyelt kérdés
Mert úgy tapasztalom, hogy nagy átlag nem tekinti őket nőnek illetve férfinak, de javítsatok ki, ha tévednék.
2019. febr. 9. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

A kövérség ellen lehet tenni fogyással, de a magasságot nem lehet korrigálni.


Párom, férfi, 172 centi, 6 éve együtt vagyunk. Én 159 centi vagyok, nő.

2019. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tévedsz, mindenki párra lelhet ha akar.
2019. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A normális emberek visszafogják magukat és nem élcelődnek a másik kinézetén. Aki meg megis, azzal nem kell foglalkozni, valszeg nem egy magasiskolát végzett egyén...
2019. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érintett egyik kategóriában sem, csak elgondolkodtam azon, hogy mekkora hendikeppel indul egy nő, ha nagyon túlsúlyos, nem tud vonzó lenni, nem tekintenek rá nőként és ugyanígy egy alacsony férfi, akire nem néznek fel, pont ezért nem látják benne a férfit. Ettől még társra lelehetnek, persze lehet nehezebben és sok kompromisszummal, de a megítélésük, érdekérvényesítő képességük negatív. Itt van pl. az időjárás bemondók esete, a legtöbb 20-30 év közötti fiatal, rendkívül csinos hölgy vagy stramm férfi, de ha átkapcsolok külföldi csatornákra látok idősebbet kevésbé vonzót, valahol itt le lehet szűrni, hogy magyar társadalom rendkívül előítéletes.
2019. febr. 9. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért gond, ha alacsony egy férfi. Vannak még 150cm körüli nők is. Nekik pl egy 160cm -es pasas is teljesen jó.

A kövérség ellen meg lehet tenni sporttal.

Aki kövér és azon nyekereg, hogy nem talál partnert, az azért nem talál mert lusta mozogni, normálisan enni.

Egy normális alkatú férfi miért állna szóba kövér nővel?

2019. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, milyen intelligenciájú egyénekkel találkoznak a környezetükben.Az alacsonyabb férfiak, ha nem kövérek, sikeresebbek a kövér nőktől.Az alacsonyságot jobban tolerálják az emberek, mint a kövérséget, főleg nők esetében.
2019. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A normális emberek visszafogják magukat és nem élcelődnek a másik kinézetén. Aki meg megis, azzal nem kell foglalkozni, valszeg nem egy magasiskolát végzett egyén..."


Detto... Ha csak nem tinikről van szó, (átalgos) felnőtt ember ilyeneken már nem röhög, sért másokat... aki mégis, arról messziről süt, hogy baromi ostoba, az olyan véleménye meg nem kéne hogy bántson!

2019. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!