Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt okom felhúzódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt okom felhúzódni?

Figyelt kérdés
Tegnap néztünk egy filmet a barátommal és az egyik tag mondta a másiknak benne, hogy tetszenek nekem az egyenruhás emberek, másik szintén helyeselt, erre beköptem, hogy nekem is... Barátom ezen teljesen ideges lett, azt mondta, hogy csak a primitív embereknek tetszik, meg hogy azok idióták. Mérges lettem rá, mert ezzel egyúttal engem is leprimitívezett. Most mit kellett ilyenen idegesnek lennie, nem hogy inkább azt mondta volna viccesen, h tényleg? akkor majd beöltözök egy szerepjátékos alkalommal, vagy csak elengedni a füle mellett... Én is tudom, hogy oda van a tetovált csajokért, pedig én nem vagyok az, mégsem szólok erre egy szót sem, főleg nem sértegetem ilyenek miatt. Szerintetek jogos, hogy kicsit neheztelek rá a kijelentése miatt?

2019. febr. 11. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dedó!
2019. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Neked jól esne, ha melletted mondogatná, hogy ez meg az jön be neki? Férfiak rosszabbul kezeljük azt, ha mellettünk kimondják, hogy ez vagy az bejön neki, legyen szó stílusról akár. Olyan érzést keltene bennem is, hogy nem vagyok az illetőnek elég jó.
2019. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez komoly?? De nem egy konkrét személyről volt szó, hanem csak általánosságban... És persze, hogy mondta már nekem, hogy tetszenek neki a tetovált lányok, de nem is értem mi lehet ebben a zavaró.
2019. febr. 11. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

basszus.... :)


szerintem k**úrvára ne foglalkozz ezzel az egésszel, se neked se neki nem kellett volna felhúznia magát.


bazira felesleges

2019. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem neheztelni kell, hanem megbeszélni.
2019. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aha, megint az van hogy amit a pasinak lehet azt a nőnek nem....jahhhj már, mert szegény lelkecskèjènek árt hogy ő nem elég jó.

Akkor szokjanak hozzá a pasik, mi sem érezzük elég jónak magunkat ha csak megemlítik hogy ez meg az a stílus bejön nekik.

2019. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!