Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hely (étterem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hely (étterem, utca, környék stb. ), amit elkerülsz, mert emlékeztet valakire, aki űrt hagyott a szívedben?

Figyelt kérdés
Vagy volt ilyen, de már elmúlt? Melyik az a hely (opcionális kérdés)?

2019. febr. 11. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jártam véletlen arrafelé 2x. Nagy kisertés volt, hogy megnézzem ( újra) a helyet. De nem. Csak szomorúság ért ott.
2019. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte csak ilyen helyek vannak

:(

2019. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész városok vannak ilyenek.
2019. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy söröző. Voltam már arra azóta. Akihez a szívem húz, törzsvendég ott, és nem tudom mit tennék, ha összefutnánk.

Én nem vagyok szomorú, ha arra járok, és eszembe jut. Örülök, hogy voltak ott kellemes óráink.

32N

2019. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem összeszorult a szívem, mikor az utcanév táblát megláttam. Pedig sok éve volt. Azt hiszem, ott dőlt el sokminden a sorsunkban.
2019. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen helyek, de nem kerülöm el őket csak mindig jutnak eszembe emlékek amikor arra járok. De nekem ezek szép emlékek, ezért nem is kerülöm.
2019. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy teázó. Csak rossz randijaim voltak ott.
2019. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen: város, épület, mindenféle. Igaz, már nincs is okom, hogy véletlenül is arrafelé menjek.
2019. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahol lakom,elég sok.Be se megyek ezekre a helyekre.
2019. febr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!