Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme odaadnom a képet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme odaadnom a képet? Mit mondjak neki? El kellene köszönnöm és hagyni ezt az egészet?

Figyelt kérdés

2éve ismerem a fiút. Eleinte nem akartam semmit,csak ő kapart (dícsért,azt mondta milyen jók lennénk együtt)aztán megtetszett és egy véletlen találkozás után többször is eljött hozzám beszélgettünk,voltunk a mekiben,kocsikáztunk párszor. Egyszer részeg voltam és hazavitt. Megfogta a kezem úgy beszélgettünk meg akart csókolni,de nem engedtem. Ezután nem sokkal kicsit összevesztünk(azt mondta jön hozzám de nem mondta konkrétan mikor ezért kicsit kiakadtam 2hetig nem beszeltunk,utana kibekültünk)Kb. 1honapja megváltozott,alig írt már inkább csak én kerestem 1,5hónapig nem találkoztunk,aztán irtam hogy jöjjön el és lejött. Kicsit összevesztünk mert felhoztam hogy hanyagol mostanában. Később leirtam hogy többet szeretnék azt mondta ő erre nem tudja azt mondani hogy oké. Azt irtam nem hiszem el hogy ennyire félreértettem volna,azt irta nem jelentett semmit hogy megfogta a kezem,és hogy ne beszéljünk erről többet. Még kicsit beszelgettünk és elköszönt. Nagyon csalódott voltam nagyon fájt,de reményked(t)em benne hogy nem mondott igazat. Pár napja írtam neki hogy odaadnám a tablófotómat elfogadja-e (ő választotta ki melyik legyen és amikor rendeltem még minden jó volt köztünk) azt mondta beszéljük meg mikor és persze elfogadja. Van értelme még reménykednem?

Amúgy én 19/L ő 23/F


2019. febr. 11. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem arról van szó, hogy próbálkozott nálad és nem ért célt, aztán keresett magának mást és most vele van. Szerintem odaadhatod a képet, de ne reménykedj.

31/N

2019. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám. Valószínűleg nem gondolta veled komolyan a kapcsolatot, játszadozott, vagy kiábrándult belőled. Nem tudni, de az biztos hogy ha annyira akarna téged, akkor nem így viselkedne.
2019. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem ismerjuk a fiut, nem ismerjuk az o oldalat a sztorinak, de nekem ennek mar nagyon 'felmelegitett' leves szaga van


inkabb hagyd a fenebe, ha nyomulsz, probalkozol, csak magad alazod meg

2019. febr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elején megtetszett, hogy kapar utánad. Akkor kéretted magad. Most hogy lekopott, te szaladnál utána. Nem ő kell, hanem az érzés. Az ego-dat bántja a dolog. Nincs értelme ilyenekbe belemenni, mert amint célt érnél, megint ott lennétek ahol a part szakad. Mégpedig hogy te nem is akarod ezt annyira, csak addig amíg ő ellenáll.
2019. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!