Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom a férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom a férfiakhoz akiknek gyermekük van?

Figyelt kérdés

Valamiért teljesen oda vagyok értük és na.. nem értem. De már kb csak ők jönnek be, köztük viszont kevés eséllyel találok magamnak bárkit..

ez normális?



2019. febr. 12. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is tudni kéne, hogy hány éves vagy és hány éves apukákat csodálsz?

Egyébként közre játszhat az apa komplexusod, vagy a egzisztenciális helyzete!

2019. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, ők meg változó..


Köszönöm.

2019. febr. 12. 22:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, mert mintha vágynál arra, hogy egy családot tönkre tegyél.. Miért akarsz gyerekeket bántani, elvenni az apjuktól? Ha annyira akarsz gyerekes pasikat akkor keress egy férfit akinek nincs, és szülj neki egyet.
2019. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. De nem szoktalan.

Ha valóban érdekel, pszichológia segíthet.

2019. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de nálam is ugyanez a helyzet
2019. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szuper.

De ugye tudjátok csajok, hogy más gyereke is a nyakatokba szakadna? ( nem saját, nincs szavad a nevelésében.):

Vagy ha “ csak” szeretők akartok lenni, akkor is taps, mert akkor meg kvának használnak titeket, ahelyett hogy normális pasit keresnétek magatoknak.

2019. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem kimondottan taszìtanak.
2019. febr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sugárzik és kicsattan a szeretettől, és a büszkeségtől? (Nemtom) Meg pl olyan jó vezető, akire fölnéznek a gyerekei, egy ilyen példakép-jelleg is lehet akár. Hogy ő nagy büszke apa, a nagy védelmező is még emellett; és a gyerei mellett ragyog az egész ember.
2019. febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*meg pl olyan fiatalos lendület van benne, mert arra gondolok, hogy pl utána kell rohanni a gyereknek, ha pl túl előreszalad, és ne fusson ki az útra; meg pl a játék is jól felélénkíti, hogy pl bábozik a gyereknek, és együtt röhögnek rajta:D Jót tesz az ilyen jóó férfias kisugárzásának biztos. És pl mellette a felesége meg biztos nőnek érezheti magát teljesen, felszabadultan; egy, mert tutkó biztos nagyon szereti, mert pl egy mogorva apautánzathoz gondolom nem vonzódnál; na és akkor kettő meg mert az a pasi annyira férfi, amennyire csak lehet, és így tudja elég erőteljesen átélni az anyuka mellette a nőiességét; és akkor talán te is át tudnád őmellette; talán tudatalatt ez jön le neked:)
2019. febr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*szal ha anynira virgonc , h kiszaladna pl akkor hogy fusson utána
2019. febr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!