Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartósan egyedülálló nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartósan egyedülálló nők, ti lemondtatok arról, hogy új kapcsolatotok legyen?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Mióta vagytok szinglik?

2019. febr. 13. 07:16
 1/8 Karena26 ***** válasza:
41%

Nem mondtam le arról, hogy férjhez menjek és családom legyen.

Miért tenném?

2019. febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Miért kellene lemondani róla? Miért kellene ezen görcsölni? :D Olyan jókat röhögök ezeken a kérdéseken. Szedd össze magad, legyél vidám és magabiztos, ,éld az életet, ne keresd görcsösen a következő kapcsolatod, mert addig úgysem fogsz belefutni.

Én inkább vagyok szingli, minthogy benne maradjak egy rossz kapcsolatban csak azért, hogy ne legyek egyedül, és közben panaszkodhassak, hogy ilyen sz*r meg olyan sz*r.

26/L

2019. febr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem mondtam le róla, miért kellett volna? Csak mert eddig nem jött össze egy ideje, még nem jelenti azt, hogy soha nem fog összejönni. Kapcsolatfüggő meg nem vagyok. Éveket töltöttem azzal, hogy egyedül meg tudjak állni a lábamon, és munkában stabil legyek, és ne függjek másoktól, volt, amikor nem ismerkedtem, mert más volt a fontosabb. Több, mint 10 éve vagyok egyedül, és? Senkinek semmi köze hozzá. Legalább nem váltam el és nem maradtam egyedül gyerekkel.
2019. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öt éve vagyok egyedül, ami részben saját döntés. Megszoktam ezt az érzelmileg kiegyensúlyozott állapotot, ettől függetlenü nem mondtam le róla, hogy kapcsolatom legyen, csak nem erőltetem, nem keresek, sőt annyira nyitott sem vagyok, tehát nehéz a közelembe férkőzni.
2019. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Szóval ilyen egyszerű? Mindegyik nő, aki régóta szingli, valójában folyamatosan várja, hogy valakivel párkapcsolatba kerüljön?

Nincs különvélemény?

2019. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mondtam le rola.


DE, nem idegeskedem rajta, nem remegek, hogy jajjjjjj, miert.nincs parom, mostazonnalkell.

Csak azert, hogy elmondhassam magamrol, hogy kapcsolatban vagyok, nem fogok olyannal osszejonni, aki irant nem erzek sokat.


29.5, 3 eve szingli (igaz, kozben volt egy par honapos, szenvedos probalkozas)

2019. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondtam le róla, de ha nem jön, hát nem jön.Ha jönnie kell, majd jön.Addig pedig élvezem az egyedüllét előnyeit, és a saját életem élem, rendezgetem.

Hiába szeretnèk pàrkapcsolatot, ezt nem lehet erőltetni.Illetve lehetne, de olyannal minek jöjjek össze, aki nem felel meg?

Kolonc.

2019. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel 50%-os a válaszom, ezek szerint az értékelők fele mást gondol, DE leírni már nem hajlandóak, ezzel segítve a kérdezőt és a látogatókat.
2019. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!