Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ez engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ez engem kiábrándít?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyok együtt, szeretem és amúgy jó a kapcsolatunk de van egy visszatérő dolog, ami zavar. Hajlamos rá, hogy utolsó percekben szóljon dolgokról. Például ma 6 órakor találkoztunk volna, erre négykor szólt, hogy megy x helyre, ráérek-e ötkor, de mentségére szóljon, hogy azt mondta, ha nem, akkor is maradhat az eredeti időpont, addig megvár valahol.

Máskor meg olyan volt, hogy délután szólt, hogy aznap már ne menjek hozzá, mert nem végzett a valamivel amivel kellett volna. Lehet volt más is, de most ez jut eszembe.

Amúgy nagyon sok mindent megtesz értem, meg most éppen egy rosszabb időszakom van, sok mindenért stresszelek de ez a dolog akkor is kiábrándít. Nem mindig csinálja, de előfordult. És ezek olyan dolgok, hogy láthatná előre, korábban is eldönthetné, hogy aznap ne menjek, látja hogy halad a munkájával meg korábban is eldönthetné hogy megy valahova.


Ez azért zavar, mert nekem is be kell osztani valahogy az időm, és akkor felrúgja.

Persze mondta ma például, hogy vár rám, ha kell, csináljam a dolgom, de nekem ez már a kedvem is elvette.


2019. febr. 13. 16:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek különbözőek, valaki kiborul attól, ha nem tud előre tervezni, más meg attól, ha nem lehet spontán, hanem mindent előre kell tudnia.

Beszéltél már vele erről, hogy rosszul esik? Mit mondott?

2019. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ennyi ? És ezek milyen gyakran fordultak elő a másfél évetek alatt ?

Oké, a második amit írtál kicseszés szagú, de az elsővel szerintem semmi baj, az volt csak, hogy előbb is tudott volna találkozni veled, mint ahogy eredetileg megbeszéltétek.

Ki akarsz belőle ábrándulni ?

32/f

2019. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%

Megértelek, engem is nagyon irritál, amikor valaki nem tisztel meg azzal, hogy kiszámíthatóan ott lesz a megbeszélt helyen/késik/átrakja/lemondja.

Amit én tennék: a következő ilyen alkalommal, amikor átteszi, lemondja, nagyon kedves, csendes, de szomorú hangon elmondanám, hogy nekem ez rosszul esik, ebből azt érzem, nem vagyok neki fontos és nekem xy időpontban mással van programom (akkor is, ha valójában nincs), igy sajnos nem foguno tudni találkozni. Ha fontos vagy neki, ugyis összekapja magát, hogy basszus massal találkozol, ő meg ejtve lett és jobban próbálkozik. Ha nem, akkor meg eldöntheted, hogy megszokod, vagy megszöksz.

2019. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Megtaláltad a kákán a csomót.
2019. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Beszéltem már vele nem egyszer erről. Akkor mikor az volt, hogy későn szólt, hogy ne menjek hozzá, akkor először nem értette mi bajom, összevesztünk, utána belátta, hogy igazam van.

Ma meg még annyira nem beszéltem vele, mert megy ahova megy, ilyenkor nem lehet megbeszélni. Ma is említettem neki de csak röviden. Akkor annyit mondott, hogy legfeljebb megvár ha nem érek még rá. Meg kérdeztem hogy "ezt nem tudtad volna eldönteni korábban hogy oda mégy?" és arra megsértődött. Meg az az helyzet, hogy pont különbözünk ebben. Ő spontán is szeret szervezni, vagy legalábbis nem zavarja, de engem meg igen. Meg hozzátartozik, hogy ő jobban beoszthatja úgy az idejét, ahogy akarja, mint én mai nap. Ma nekem nehezebb volt. Különben meg mikor sok a dolga, akkor mindig az van, hogy hadd legyen ahogy ő szeretné.


Amúgy depis vagyok eléggé mostanában, de még akkor is próbál felvidítani, segített nekem már rengeteg mindenben, hajlandó volt sok mindenen változtatni miattam, mindig meglep valamivel, gondol rám, egyszóval örülök, hogy van nekem de ez kiábrándít. Már arra gondoltam, azt mondom, hogy még egy ilyen és szakítok. De valójában nem akarok nélküle élni. Vagyis nem akarom elhagyni. Csak idegesít ilyenkor. Persze én is őt csak mással.

2019. febr. 13. 16:28
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi, de szerintem ez tőled egy szimpla hiszti. Gondolom ő sem jókedvéből mondogatja le/rakja át az időpontot... Nyilván szívesebben lenne veled, mint X dolgot még elintézzen/megcsináljon. Picit nézhetnéd így a dolgot, az ő szemszögéből is és nem csak a saját sérelmedet. Az én párom is napi 8 órás munkaidőben van, de sosem látja előre, hogy mikor fog végezni. Nincs fix időpont amikor eljön munkából, mert mindig van valami amit meg kell oldani. Nekünk is van hogy 1 nap 10x át van tervezve a nap, vagy le van mondva a találkozó. Nem dől össze a világ.
2019. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ez olyan, hogy bolhából elefánt. Nem robotok vagyunk, bármikor, bármi közbe jöhet. Pont erre jó a kommunikáció.
2019. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Mai napra azt tervezem, hogy mégsem alkalmazkodok hozzá, hanem találkozzon velem megbeszélt időpontban. Hogy lássa, hogy nem ugrok, ahogy fütyül.


Engem azért idegesít, mert neki, bár viszonylag elfoglalt a napokban, mégis kevesebb dolga van sokszor, mint nekem, jobban beoszthatja magának az idejét és én kevésbé. Kicsit amúgy irigylem is emiatt de az mindegy.

2019. febr. 13. 16:30
 9/27 A kérdező kommentje:
Hadd tegyek hozzá még valamit: mikor ezek vannak, hogy nem úgy ér rá, utolsó percbe szól, akkor sokszor épp, hogy otthon van és egész nap nincs a munkahelyén. Épp ezért haragudtam meg rá egyik alkalommal, mert ilyenkor meg aztán tényleg szólhatna hamarabb.
2019. febr. 13. 16:31
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

Senki sem tökéletes.

Lehetnél boldog egy férfival, aki törődik veled, de te keresel valamit, ami boldogtalanná tehet.

Mégis mire jó ez?

2019. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!