Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 80-20-as szabály és Tinder....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

80-20-as szabály és Tinder. Igaz lenne?

Figyelt kérdés

Nyilván sarkítás ez a szabály, nyilván van sok kivétel. Viszont több női ismerősöm is arról panaszkodik, hogy randiznak pasikkal Tinderről, aztán az esetek többségében (!) kiderül, hogy bizony a férfi kapcsolatban van, esetleg házas. Ilyenkor mindig ingatom a fejemet, hogy mik vannak, legbelül viszont arra gondolok: én aztán totálisan egyedül vagyok, mégsem jön össze semmi Tinderen (na meg máshol sem)

A női ismerőseim persze nem akarnak elkötelezett pasikkal lenni, ezért is mondják el. Viszont ugye nem rögtön jönnek rá, sokazor a “kapcsolat” közben. Azt sincs okunk feltételezni, hogy mindenki rájön, vagy mindenkit zavar...


Nyilván ezek a közvetlen környezetem dolgai, meg személyes tapasztalatok. Viszont photofeeler szerint ~5/10-es srácként SENKI nem húz jobbra (Tinderre vonatkoztatva; máshol nem válaszolnak), de még a csúnyább, kövérebb lányok sem. Senki. És nem, nekem vékony/átlagos a testalkatom, nem kövér.


Férfiak, ti mit tapasztaltok?


2019. febr. 16. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

" photofeeler szerint "


Hülyeség. A legtöbben csak nyomkodnak összevissza. Én is ezt tettem, mikor egyszer felnéztem. Mindenkinek maxot nyomtam, ha bűnronda volt, akkor is.

2019. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, és ha mindenkinek maxot nyomsz, akkor az algoritmus szépen invalidálja a szavazataidat. Éljen a gépi tanulás. Egyébkén meg statisztikailag reprezentatív mintáról beszélek. De attól tartok, félreértetted a kérdést!
2019. febr. 16. 10:25
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
A statisztikailag reprezentatív minta még véletlenül se tt kezdődik.
2019. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mindig elgondolkozom, hogy az én írásaim ennyire silány minőségűek, hogy nem adják át a lényeget, vagy itt mindenki csak az önkényesen kiragadott részletekre reagál, amik nem a kérdés lényegi részét alkotják.
2019. febr. 16. 10:41
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

Igen, valakit van egy no sem akar, vagy mindegyik....


Minden no ugyanazokat a tulajdonsagokat keresi, emiatt ennyire binaris a parkapcsolati piac...

2019. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Élőben soha semmilyen gondom nem volt, akit kinéztem, abból lett kapcsolat. Viszont, mikor időhiány miatt a tindert kipróbáltam kB 5 napig, amiből a 2. naptól válogatás nélkül mindenkit a napi limitet kimerítve jobbra húztam. Lett 3 meccs, egy se válaszolt egy betűt se. Röhögve töröltem magam a francba. :D

32/f

2019. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a 80-20-as szabály, amiről kérdezel? Pont a lényeget hagytad ki, ezt a kérdést legalábbis tényleg hülyén tetted fel.
2019. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igaz, több ismerősöm is hasonlókról mesél és egy csomó női ismerősöm panaszkodik, hogy már foglalt pasikkal randizgatnak.

Kicsit kapcsolódik az én kérdésemhez is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A szabály szerintem arra utal, hogy a férfiak egy kis rétege "foglalja le" a nők nagy részét. Vagy kapcsolat/szeretői viszony keretében, vagy egyszerűen ők foglalják el a nők gondolatait, szóval nincsenek együtt, de amolyan crush-ok. A férfitöbbség pedig "osztozkodhat" a nők kisebbik részén. A pontos arányokon is lehet vitatkozni, persze, de a közismert neve az 80-20.
2019. febr. 16. 11:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen a kelendő nők és férfiak -ez lehet a 20%- hamar egymásra találnak a többiek meg kétségbeesetten próbálnak valakit találni, plusz ott vannak a kalandorok akik tudatosan váltogatják a vagy szerzik be a változatos partnereiket.
2019. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!