Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy hogy egy kapcsolatban az a normális ha a férfi 2,3 évvel idősebb mint a nő?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 12:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit pontatlanul adtad meg, az ISO 9001 szerint 2,29643 évvel kell idősebbnek lennie.
2019. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
Te a szerint választasz párt,ahogy tetszik,de nem jelenti azt,hogy aki ettől jóval eltér az nem normális! Mindenkinek a sajátja,mindenki a saját életét éli.Az a baj,hogy nem vagy képes elfogadni,hogy mások vagyunk,máshogy gondolkodunk.És egyébként ahhoz,hogy az ismeretlen/ismerős Gizi,Kati hány évvel idősebb vagy fiatalabb barátjával tölti az időt ,valójában semmi közöd.
2019. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem csak te gondolod így, van mág rajtad kívül rengeteg más ostoba is, aki szerint az ember kora határozza meg a személyiségét és az érettségét.
2019. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg 10-12 év korkülönbség ideális a férfi javára.
2019. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%
Az az egészséges, ha a nő a fiatalabb, de inkább az 5-10 év különbség az ideális, és bizonyos esetekben a 15 év is szóba jöhet. A közel azonos kor azért nem jó, mert a nők hamarabb érnek és komolyodnak, és ebből következően előbb kezdenek amortizálódni is...
2019. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%

Másnak meg az a normális, ha 10+ évvel idősebb pasival jön össze.


Különbözőek vagyunk.


Párom 6 évvel idősebb mint én. 6 éve vagyunk együt. Apa anyától csak fél évvel volt idősebb. 37 évet voltak együtt. Anya 2 éve meghalt daganatban. Apa vegig kitartott mellette.

2019. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem mondom, hogy törvényszerū, de általánosságban azt tartom “normálisnak”, ha idõsebb a férfi (tökmindegy hány évvel, nincs ez számra pontosan meghatározva).


Azt látom, hogy a környezetemben sokan így gondolkodnak, hogy a korára hivatkozva visszautasítanak valakit, nem hajlandóak még randizni sem.


Személy szerint nekem 1 évvel fiatalabb barátom, ez még nem zavart, de nagyobb kor különbség már lehet zavart volna.


Amúgy akinek nem jön össze, hogy ideális férfit találjon, aki korban pontosan megfelel az elõre megírt elvárásoknak, õ akkor a te elméleted szerint maradjon egyedül, vagy mi?

2019. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%

azért mert nálad van egy dolog, amit te normálisnak titulálsz, az nem jelenti, hogy másnál is az a normális.

másik országban laknál, lehet az lenne a normális, hogy 14 évesen hozzáadnak egy 40 éveshez 2 kecskéért cserébe

2019. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

Nem csak te, van még pár idióta, akik ennyire fontosnak tartják a kort.

Anyukám 4 évvel idősebb apukámnál, teljesen "normális" pár...

2019. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

Nekem eddig szinte minden párom 9-10 évvel idősebb volt, miért? Nem tudom. Sosem ezt vettem figyelembe. Aki fiatalabb volt, nem úgy alakult. A korombeliek jó része vagy egyetemista, vagy munkanélküli, vagy már foglalt.

A párom 9 évvel idősebb, tökéletes. És 3 éve működik a kapcsolat. :)Mindketten ugyanazt az értékrendet valljuk, és dolgozunk, közösek a céljaink.

23N

32F

2019. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!