Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas, hogy amint jön egy új nő a céghez, és jól néz ki, egyből körbeugrálja az összes pasi?

Figyelt kérdés

Informatikai cég, tehát 90% férfi. Jött a csapatomba egy csaj nemrég, és azóta olyan emberek bukkannak fel körülöttünk, akiket még életemben nem láttam. Persze hozzá igyekeznek, még a nála 15 évvel idősebb, kopasz, kövér fószer is. Hívják ebédelni, futni, stb. Ráadádul a csaj még flegma, bunkó is, meg van is pasija.

Van 2 másik csaj, akikkel nem dolgozom együtt, de rájuk látok. Na, körülöttük egy tipikus incel kinézetű, idősebb faszi legyeskedik folyamatosan, és a munkaideje 70%-át azzal tölti, hogy velük beszélget...

Most komolyan, ennyire nagy szám az, hogy valaki nő, és jól néz ki? Onnantól piedesztára kell emelni? És ezt hetero férfiként kérdezem...


2019. febr. 22. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ezt azoktól a férfiaktól kérdezd meg, de igen, rohadtul szánalmas. Én is informatikai cégnél dolgozok, nagyrészt férfiak közt. Amikor felvettek, én voltam az egyetlen nő a csoportban, de az egész emeleten is. A közvetlen munkatársaim többnyire kedvesek és normálisak voltak, de a többi csoportból ugyanúgy átjárkáltak hozzám dumálni, nyomulni. Baromi kellemetlen volt, főleg hogy 22 évesen nem is tudtam hogy kezeljem ezt. Ezeknek a srácoknak mindegy, csak luk legyen, annyira szerencsétlenek. Beprobalkoznak minden szembejövővel, hátha alapon. Aztán amikor összejöttem egy olyan kollégámmal aki normális és nem volt ilyen nyomorék, egyből jöttek, hogy mekkora ribi vagyok. Persze, mert nekik nem jött össze. :D 27/N
2019. febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
A kutyák is körbeérdeklődnek az új csapattag után, ha egy falkába új tag kerül, szóval nincs ezzel gond... Csak akkor, ha az érdeklődő hapsik házasok és úgy koslatnak a nő után...
2019. febr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Fordítsd meg a kérdést és cseréld fel a nemeket. Ugyanez a helyzet.
2019. febr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Gondolj csak bele! Informatika szakon kb 5 lány jut 100 fiúra. Évek óta ki vannak éheztetve. :)
2019. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Csak elmondom, hogy ezért nem halt ki az emberiség. Nincs ebben semmi csoda vagy kivetni való. A férfiak a jó nők után futkosnak, mert meg akarják "termékenyíteni" őket, ez így volt az idők kezdete óta, és ezután is így lesz. Ez a természet rendje...
2019. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Világos, de ez akkor is egy munkahely, nem valami bár.
2019. febr. 22. 08:05
 7/17 peca1000 ***** válasza:
40%

Nem szánalmas, ez a normális.


Az viszont igen, hogy munka helyett egèsz nap udvarol valaki.


Az, hogy szünetben, vagy napi max. 10-15 percet beszélget egy nővel, az OK.


Ha a nőnek nem tetszik, leépíti őket, vagy keres egy másik munkahelyet.

2019. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Világos, de ez akkor is egy munkahely, nem valami bár."

Ahol dolgozom, a munkások felem masszív alkoholista és amikor a délutáni műszak fele előtt lelép a főnök, egyből isznak. Szerintem örülj, hogy nálatok csak ismerkednek az emberek! :D

2019. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Vakok közt a félszemű a király."

Kicsi a választék ezért tűnik soknak a teperés.

2019. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Én tudomást se veszek a nőkről ilyen tekintetben a munkahelyen.... :) ezen biztos nem, meg amúgy se vagyok hogy oda szaladok, beszélgetni...
2019. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!