Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszament a volt barátjához,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszament a volt barátjához, de tudom, hogy szeret! Miattam szakítottak és jó volt vele! Ma találkozunk, hogy megbeszéljük a dolgokat! Tanácsot szeretnék kérni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 01:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hány éves a kicsi?
2010. júl. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha szeretne, flörtölni sem akarna mással.
2010. júl. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

te csak ideiglenes pótlék voltál...

sajnálom haver...:S

2010. júl. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én tettem fel a kérdést és leírom a problémám részletesen! Van egy lány, akit kb 1 éve ismerek! Volt barátja, gyakran msneztünk telefonálgattunk és kb 5 hónapja szakított a barátjával miattam! Az a kapcsolat 1,5 évig tartott! Nagyon jó volt minden a sexet is beleértve! 3 hónapig voltunk együtt! De most visszament hozzá, mert úgy érzi még szereti! De tudom, hogy engem is szeret, csak úgy érzi nem illik a családunkba! Nagyon jó volt az előző kapcsolata és sokszor átverte a srácot. Nem tudta elfelejteni, ami talán még érthető is. De mellettem tökéletesen érezte magát! Az exe véleményem szerint nem komplett, mert a lány elment előző héten hozzájuk segíteni, amit még korábban megígért neki. Tudtam, hogy nem tud dönteni közöttünk, mert szeret mindkettőnket, de tudom, hogy a srác már nem szereti úgy, mint én! Mert bunkózik. Meg szobaton arra kérte, ha nem fekszik le vele akkor semmi értelme nincs a kapcsolatukat újrakezdeni. Sajnos a lány lefeküdt vele és ez fáj és még most is, de mégis nem érdekelne, ha velem maradna, mert teljes szivemből szeretem és tudom, hogy ő is így érez, csak fél hogy nem fog működni közöttünk a kapcsolat! Légyszives, aki tud normális tanácsot adni az segítsen, mert én nem birom ki nélküle! Köszönöm előre is! Sziasztok!
2010. júl. 2. 01:35
 5/22 A kérdező kommentje:
A lány 17 éves, de nagyon rossz gyerekkora volt és nagyon fenőtt gondolkodású! Nagyon talpraesett!
2010. júl. 2. 01:43
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg megszerezni illetve visszaszerezni de ez a lányon múlik ha ő a másikat választja bele kell törődnöd és nem tehetsz semmit, ha a másik srác tényleg bunkó és rossz vele akkor a lány rá fog jönni bár lehet h akkor már késő lesz mert addigra találsz magadnak mást, de ha meg nem akkor boldogok lesztek és éltek majd mint halak a vízben:)
2010. júl. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez gázos,de nem tudsz semmit tenni.Ha a volt barátját akarja tégy bármit is nem számít neki.Annyit tehetsz hogy félreállsz,közlöd vele hogy ha másképp gondolja megtalál és várod hátha megkeres.Nincs jobb alternatíva sajnos és még akkor is fennáll az esélye ha megkeresett hogy visszamegy a gyerekhez.
2010. júl. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy téged is szeret, de hogy nem szerelemmel, az biztos.
2010. júl. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Értelek titeket! De holnap találkozok vele! Mit tegyek, mit mondjak? Bármi segítség jó lenne!
2010. júl. 2. 01:50
 10/22 anonim ***** válasza:
Remélem, boldog leszel, visszavárlak, ha rájössz, mit akarsz.
2010. júl. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!