Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek nem megdöbbentő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek nem megdöbbentő, hogy ezen az oldalon mennyi 30 év körüli kan csorgatja a nyálát 15-16 éves kislányokra?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
de amikor egy nő mondja, hogy a mai 17 évesek közt mennyi helyes kis izmos pasi van, akkor ő a világ legnagyobb formája, mi? :D
2019. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Engem semmi nem döbbent meg, amint ezen az oldalon olvasok. Az itteni kommentelők nagy része frusztrált nudli, aki még csak képernyőn látott puncit. A való világban nem érintkezek a fajtájukkal, de itt meglehetősen szórakoztatók.
2019. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

A szép és fiatal mindkét nemnek tetszik, felesleges álszenteskedni.

#2

Nőkből ugyan úgy a frusztrált, baszatlan ocsmányságok járnak csak ide, akik itt fejtik ki a dühüket a férfi nem iránt, és csak a szar ömlik a szájukból. Azzal a különbséggel, hogy ők fel is pontozgatják egymást, mert annyira mentális toprongyok, hogy még ez is kell a lelki békéjükhöz.

2019. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
#3: SOk férfinek is szép pontszáma van itt, ne általánosíts.
2019. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem abszolút megdöbbentő. Én nem tudnék szexuálisan vonzódni kiskorúakhoz. Sok a beteg ember, ahogy ezen az oldalon is látszik.
2019. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Az döbbentene meg, ha nem így lenne.
2019. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

15-16??? Ne nevettess.


11 éves voltam, mikor a barátnőmmel szólássá vált a "hasat ki, mellet be, bamba pofa". Mert 30-40+ éves férfiak folyamat beszólogattak. És mi a nyomibb fajták voltunk. Azt sem tudtuk, mi a szex, de voltak, akik már megdugtak volna.


Úgyhogy nem, nem megdöbbentő.

2019. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen egyes 30 év körüli férfiak (és kortársaim is) tetszettek nagyon, de nem foglalkoztak velem, mert kis pisisnek tartottak, így utólag már mondhatom, hogy szerencsémre. Úgyhogy nem lep meg ha ez kölcsönössé válik másoknál esetleg.
2019. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezen semelyik nő nem lepődik meg, mert ő is volt 15 éves.

Szerintem nincs olyan köztünk aki ha csak futólag is de nem kapott félreérthetetlen megjegyzést jóval korosabb férfiaktól kamaszként.

2019. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az 53% valamennyire, sok nőnek férfinak a fiatalabb jon be. Nemcsak a ferfiak között vannak ilyenek. Amúgy ja, nekem is már 12 evesen vigyáznom kellett az volt a bűnöm, hogy nagy mellem volt van. Gornyedt járás alap volt...
2019. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!