Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok férfi, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok férfi, hogy a nőknek könnyű?

Figyelt kérdés

Àllandóak az olyan megjegyzések, hogy a nőknek a jólétért semmit nem kell tenni, maximum a lábukat szét, illetve minden el van nekik nézve.

Hát, lehet, akkor nem felelek meg a "nő" általános definíciójának, de eddig még az életben nem volt olyan, hogy ne magamnak kelljen tenni azért, hogy elérjek valamit.


Miért hiszik sokan, hogy minden nő megvehető?


2019. márc. 3. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10

Bizony, minden profi kutató tudja, hogy a gyakoris válaszok reprezentatív jellegűek! :D

2019. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#11: Az itteni szintről azért valamit elmond... :D Mondjuk szerencsére a való életben nem olyan nőkkel vagyok körülvéve, akik vérszemet kapva szitkozódnak mindenért, ami számukra kényelmetlen.
2019. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12

Hol olvastál itt vérszemes szitkozódást? Előfordul az oldalon, ennél a kérdésnél speciel nem látok ilyesmit.

2019. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Rockarc ***** válasza:
90%

#10


Kedves ismeretlen. Ha mar igy megszolitottal, akkor megkoszonom a szurkolast. De jo, ha tudod, hogy nem a GYK-n csajozok. Az eletkort meg a nem jelzest azert irom ki, mert az is elarul valamit az emberrol. Nyugodtan skippeld az irasaimat, ha rajtad nem segitenek, bar arrol en nem tehetek. Legalabb megprobaltam mas perspektivaba helyezni a kerdest.


42F

2019. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%
#10 Rockarc valójában nő. Egy férfi nem lehet ekkora femináci.
2019. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

#13: Az a baj, hogy ez nagyon gáz. Ha hasonló szövegeket nyomnának a férfiak, hogy "legutolsó vesztes lúzerek" és ilyesmik, már rég itt lenne egy kis sereg nő, felháborodottan, hogy mekkora nőgyűlölők itt a férfiak. Ha meg nők szidják sorozatosan az oldalon a férfiakat (mert láthatóan összeszedett és értelmes választ egy csomó kérdésnél sajnos képtelenek írni), akkor az teljesen oké és még vérszemes szitkozódásnak sem mondható.


#14: Semmiféle más perspektívát nem nyújtasz a kérdéseknél. Általában pont azt írod le, amit a női hozzászólók és úgy, ahogy a női hozzászólók látni akarják. A korod meg az égvilágon semmit sem árul el rólad, de szép próbálkozás volt.


#15: Ezen már én is elgondolkodtam, de annál megkeseredettebbnek tűnik.

2019. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9-es, nekem nem volt 20 év körül egyszerű a párkeresés, és soha nem kerestem idősebbet. Próbálkoztak sokan, akik abszolút nem voltak a stílusom, a szerelmemnek bemesélték hogy megcsalom (pedig soha), ezért szemétkedett velem évekig. Miután szakítottunk, utána pedig észrevettem mennyi a suttyó paraszt akik csak ki akarják használni a nőket. Az élet egyéb területein pedig szembesültem azzal, milyen csodás albérletek közül lehet válogatni, és mennyi az álom munkahely. 30 fölött sokkal jobban ment minden, mert addigra lett fogalmam erről az egészről.
2019. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!