Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek közel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közel egy ÖNBIZALOMHIÁNYOS férfihoz?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk már párszor de nagyon zárkózott maradt. Az előző barátnője kidobta és mondta régebben hogy ezentúl óvatos lesz de nem gondoltam hogy ennyire, persze megértem de nekem ez igy olyan nehéz.

Nekem ő nagyon fontos lett. És szörnyű, hogy látom, nem tud megbízni egy nőben sem az előző csaja miatt! ☹️

A párkapcsolatra is azt mondta, hogy nem akar mert az felelősséggel járna neki ez nem menne.


2019. márc. 9. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha valaki akar tőled valamit, azt tudtodra fogja adni valamilyen formában. Nem úgy tűnik, hogy ez a csávó a te embered. Oké, hogy zárkózott meg csalódott, de ez csak egy dolog. Ha érdekelnéd, azt észre vennéd.
2019. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tessék, meg is dőlt a gyk-s teória, hogy csak nagy önbizalommal lehet csajozni.
2019. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gyáva lenne, nem feküdt volna le veled. Nincs neki semmi baja, csak nem akar veled többet, te meg nem látod. Borítékolom neked, hogy melletted szedi össze a következő kapcsolatát.
2019. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kamu, ilyen nem létezik..
2019. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Simán van ilyen. Kitartást hozzá, főleg ha neked bejön egyébként. Csak szépen lassan alakulhat ki benne újra a bizalom.
2019. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is szépen bekajáltad a szép szavakat. Laza szexkapcsolatra kellesz neki, de valószínű még a saját szemében is elfogadhatóbb, ha felmenti magát jobban hangzó indokkal.
2019. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erőlködik az ostoba pedig a vak is látja hogy még a szerencsétlen csóka is csak kihasználja...
2019. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!