Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik nap még jó veled utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap még jó veled utána meg nem? Vagy mi van ilyenkor egy férfinél?

Figyelt kérdés

Nem tudok magyarázatot találni hogy ilyenkor mi történik. A barátom egyszer csak azt mondta maga akar lenni, van egy problémája és nem boldog...nem velem van a probléma, hanem vele mert ő egy rossz ember én jobbat érdemlek tőle. Mondtam, ha új lány van megmondhatja legyünk őszinték egymással. Azt mondta nincs senki, csak van egy problémája. De el sem mondta mi a problémája. Nekem ez rosszul esett, mert segíteni akarok neki.

Önértékelési gondjai lennének? Amikor megismerkedtünk akkor is mondta én tökéletes vagyok ő nem. De gondoltam arra is ez nem e kamuszöveg volt, ha netalán megunnak engem és ezzel úgymond leráz. Előfordul ilyen is hogy vki ezzel a mondattal szakít.

De ahogy bánt velem eddig elmondhatom hogy tényleg éreztem, hogy szeretnek. Az az igazi törödés amit kaptam tőle, ilyet ennyire eddig nem tapasztaltam. Jól megvoltunk és nem hagyja hogy segítsek. Volt e már valaki hasonló helyzetben?


2019. márc. 10. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi lehet. Ezer oka lehet. De olyan volt már, hogy szeretve éreztem magam, pedig ez nálam nagyon ritka. De a valóságban nem szeretett, csak ilyen törődős volt a természete.
2019. márc. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Karena26 ***** válasza:
100%
Inkább hagyd menni, úgysem tudsz neki segíteni! Ezt neki kell megoldania. Egy kizsákmányolni való mártír önfeláldozás csak ront a helyzeten. Inkább ha szereted, próbáld meg rá enni, hogy mindenképpen kérjen külső, szakszerű segítséget!
2019. márc. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Karena26 ***** válasza:
*rávenni
2019. márc. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az is, hogy nem szerelmes, de mint embert szeret, értékel, csak esetleg nem tudja őszintén a szemedbe mondani, hogy te vagy számára az igazi nő. Ennek semmi köze ahhoz, hogy más van-e most képben. Lehet hogy volt egy korábbi kapcsolata, ahol érezte ezt, és nálad meg nem érzi. De ez csak egy opció, nem biztos hogy ez van. Azért gyanús a dolog, mert elvonul és nem boldog. De viszont a személyeddel meg nincs baja amúgy, csak hiányzik valami, ez pedig lehet boldogtalanság is, vagy hogy pl többet várt egy kapcsolattól, mint amennyit az adhat.... akkor viszont vergődne más kapcsolatban is.
2019. márc. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig csaj van a dologban, csak gyávák bevallani, inkább mártírkodnak.
2019. márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már mondtak ilyet.Pont nem érdekeltem,egyáltalán.A hátam mögött ecsetelte is hogy miért,de a Nekem az 1000x jobbat érdemelsz duma jött.Persze ott nem játszott a van egy problémám,rossz ember vagyok dolog.Lehet pont az a probléma vele,hogy csak szexre kell mindenki,de nem tud szeretni senkit.Vagy fene se tudja.
2019. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy lelki gondjai vannak.

Ilyenkor vagy megosztja veled és segítséget kér, vagy pedig fő a saját levében, de akkor nem tudtoj együttmaradni

2019. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta szeret, én tökéletes vagyok, neki a tökéletes nőt testesítem meg, de ő nem az, hozzám képest nem. Bemutatott a barátainak, családjanak, munkatársainak, mindenki mondta hogy végre talált egy oiyan lányt mint én. Ezért nem értem mi történhetett. Pedig kérdeztem de nem mondta el.

Akkor az életkörülményeivel sem volt megelégedve: neki csak kis lakása van stb.

Voltunk egy helyen és mondta nekem néz engem egy férfi, nagyon bejövök neki.

Voltak ilyen hasonló szituációk, csak elsiklottam felettük. Magával lehet problémája szerintem.

2019. márc. 10. 10:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a sunyibb fajtánál va ez, hogy ő csinált valamit, amit nincs pofája bevallani. Akinek tényleg annyira jó vagy és kellesz, az hajlandó elmondani és megoldani a gondokat.
2019. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9: erre is gondoltam
2019. márc. 10. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!