Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem ír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem ír?

Figyelt kérdés

Előre sejtem, hogy hülyének fogtok nézni, de nem baj. Az van, hogy tegnap összevesztem a barátommal, ő is megsértett engem valamivel és én is őt. Végül kibékültünk személyesen. Mikor elváltunk, megbocsátottunk egymásnak. Este viszont mikor telefonon beszéltünk, belőlem megint előjött, hogy fáj, hogy megsértett és nem érdemeltem. Akkor már mondta, hogy már megbeszéltük és hogy már nem bír beszélni ezekről. Este volt, fáradt is volt. Tegnap ennyi volt. Ma reggel írt, de nem a tegnapról, hanem csak érdeklődött mizu velem, minden reggel beszélünk. Én nem írtam neki egy szót se egész nap. Még gondolkodni akartam dolgokon, hogy mit rontottam el én, mit ő, vajon jó-e, hogy együtt vagyunk, ilyesmi. Amúgy múlt éjszaka néha nagyon rossz volt, rá gondoltam mikor felébredtem, ma nap közben nem hiányzott elviselhetetlenül de nagyon sokat gondoltam rá meg gondolkodtam dolgokon.



Normális, hogy nem ír, ha reggel óta egy szót se írtam neki?


2019. márc. 10. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te nem írsz neki...

Szerinted mit csináljon még? Kibékültetek és most hisztizel.

31/nő

2019. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, most minek irogasson, ha nem valaszolsz. azt csak en csinalom :D
2019. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, miért írna, ha játszod a sértődöttet.
2019. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

:O vannak bajok. Mégis mit csináljon szerencsétlen? Egész nap könyörögnie kéne, hogy légyszi reagálj már valamit?

Egyes nők marhára el vannak tévedve komolyan mondom ... Te valami hercegnőnek képzeled magad vagy mi van?

2019. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tedd hozzá, hogy a volt barátod... én már kidobtalak volna.

És szerintem ezek után nála sem lesz másképp.

2019. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért várod el, hogy ő írjon, mikor te nem válaszoltál a kérdésére.
2019. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl gondolod a dolgokat és ez rá fog menni a kapcsolatodra ha igy folytatod, mert vitát generálsz ezzel is. Sokáig ezt senki nem bírná.
2019. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki fog dobni téged, ha ezt így folytatod.


>Normális, hogy nem ír, ha reggel óta egy szót se írtam neki?


Lol, ha te nem írsz neki, neki miért kéne?

2019. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nemrég ő is megsértett engem... :/
2019. márc. 10. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem indulj ki magadból. Fordított esetben te kérdezted volna tőle ugyanezt és nem válaszolna te írnál neki?

Értem miről beszélsz, de ő reggel rád írt hogy vagy, ő már túltette magát amiről persze mi nem tudunk, hogy mi volt az összeveszés oka, de rád írt reggel. Tehát nem tudom mi a problémád?!

32n

2019. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!